Skocz do zawartości

Prostaff Wheel Brush “Onihitode” - szczotka do czyszczenia felg


Eidos71

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Miałem przyjemność poznania niewielkiej szczotki do czyszczenia felg. Producentem szczotki jest japońska firma Prostaff. Sama szczotka już od chyba 7-8 lat jest dostępna na polskim rynku, ale nie trafiłem dotąd na opinie, lub recenzje o tym akcesorium. Po krótkim zapoznaniu się z tą szczotką uważam, że jej stosunek jakość/cena jest świetny, Oczywiście nie jest to poziom szczotek Wheel Woolies, ale w cenie ok. 25 PLN dostajemy szczotkę, która na pewno długo posłuży. Uwierzcie - nie jest to opinia sponsorowana, tylko moje subiektywne wrażenia.

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że filmiki coraz ciekawsze i oprawa coraz fajniejsza, pogratulować. Jeśli mogę to jedna uwaga, nie wiem, czy nie było, czy nie zwróciłem uwagi, ale oglądałem film dwa razy. Przy końcu filmu komentujesz, że całkiem fajna i poręczna szczotka za niewygórowaną cenę, Mi na filmie brakło informacji o tej właśnie cenie. Niewygórowaną, czyli jaką? A ogólnie, jest petsrda, oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzygaj  - szczotka jest bardzo poręczna, a jej część robocza jest tak wyprofilowana (spłaszczona), że na spokojnie wejdzie w każdy zakamarek tej felgi. Dotychczas najczęściej korzystałem z pędzli i rękawicy z MF (chenille) podczas mycia felg (mycia, nie deironizera) - teraz chyba rękawica ustąpi miejsca tej szczotce... 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tej szczotki od ponad roku używam. Nie lubię tych wszystkich chlapiących gdzie popadnie. Uważam że jest świetna. Przeżyła deirony, kwasy i wszystko co się da. Jeden minus - trzeba uważać żeby nie zahaczyć o nic przy wyciąganiu bo można „zerwać/odkleić” gąbkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - część robocza wykonana z gąbki dobrze nasącza się płynem, dlatego - tak, jak napisał @Domel , idealnie sprawdza się przy pracy z wiaderkiem. Można spryskać felgę środkiem czyszczącym, odczekać aby chemia zadziałała i potem pracować szczotką nasączoną wodą/wodą z szamponem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.