Skocz do zawartości

Blackfire PRO Primer Polish


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Szybki test Blackfire PRO Primer Polish, głównie w celu sprawdzenia aplikacji i efektu podbicia wyglądu.

- panel po kilku przejazdach mocną pasta od 3D + futro fioletowe od Lake Country

- maszyna DA o skoku 15mm

Wizualnie: usunięte rysy i swirle. Na całości pozostał stosunkowo mocny "haze" oraz bardzo delikatny hologram

 

Aplikacja Blackfire PRO Primer Polish:

- maszyna DA skok 15mm

- czerwony pad Nat 150mm

- 4 ziarenka na pad

- praca na 3-4 biegu do praktycznie pełnego wypracowania, pozostał widoczny lekko tłusty film

 

Wnioski:

1)podczas tego testu, wypracowanie banalnie proste ze względu na lekko tłustą konsystencję, pylenia nie zauważyłem

2)po wypracowaniu został lekko tłusty film, który łatwo zebrać w kilku ruchach mikrofibrą

3)powierzchnia lakieru przyjemnie śliska

 

P.S. po aplikacji wykonałem kolejny mały test: 

10 min po aplikacji połowę przetarłem ADBL Wipe Out: widać mocne przytłumienie efektu, ale nadal zauważalna granica gdzie było aplikowane.

40 min po aplikacji drugą połowę przetarłem ADBL Wipe Out: widac że produkt mocno związał ponieważ Wipe Out praktycznie nie wpłyną na efekt wizualny, głębia mocna, a "haze" nie powrócił.

 

Kilka zdjęć:

bf-primer-5.jpg.ce6df190f539e24e09659d5505235b76.jpgbf-primer-6.jpg.7403b9bed927dbe9b3a358a2a3821e02.jpgbf-primer-4.jpg.8d9651712c650fe3359743572ef360af.jpgbf-primer-3.jpg.a0e70f7adf91a20fd4c6b9a314ce0691.jpgbf-primer-2.jpg.71dfd4bb6fc78abd6c84405b58e6d6be.jpgbf-primer-1.jpg.e33136349fb3509455bfbb8502705e8a.jpg

 

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne! Z tego co przeczytałem w opisie po godzinie można na niego wrzucać powłokę. Wydaje się odpowiednikiem Essence? Tylko ze już po godzinie można dawać powłokę. 
 

Trzeba będzie pomyśleć o zakupie, jest może jakiś odpowiednik do Essence plus do regeneracji powłoki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.