Skocz do zawartości

Colorlock wydajnosc


danko93

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem zestaw colorlock strong do wyczyszczenie skóry która niedawno zakupiłem, mianowicie pojemność srodka czyszczącego 200ml nakładając odrobinę piany na szczotkę dość słabo się pieni na skórze i dość szybko wysycha na niewielkiej powierzchni szczotkowania. Czy takim srodkiem można zrobić cały komplet foteli i kanapę w aucie? Czy robię coś zle ze wydaje mi się ze jest on zbyt mało wydajny? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
8 godzin temu, danko93 napisał:

Czy takim srodkiem można zrobić cały komplet foteli i kanapę w aucie?

Bez problemu zrobisz całe wnętrze. Z oszczędnością bym nie przesadzał. 3-4 strzały na szczoteczkę i robisz 1/2 siedziska lub oparcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 opakowaniem możesz spokojnie zrobić kilka samochodów. Ja na ogół daję po 3 strzały na szczotkę i jestem tym w stanie zrobić np. całe siedzisko fotela na 2 razy.

Wstrząsnąłeś produktem przed użyciem? Powinien się przyzwoicie pienić (oczywiście nie będzie to piana ala vanish w sprayu...). Jeżeli tak nie jest, to może dozownik jest uszkodzony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u siebie robię wszystkie siedzenia + boczki dwa razy do roku czyli łącznie czyscilem skóry już cztery razy i jeszcze zostało mi sporo środka. Obstawiam że jeszcze na cztery mycia. Generalnie szczotkę płucz w wodzie i wtedy na noś środek na szczotkę. Raz że na dłużej Ci starczy wyprowadzenie produktu, a dwa będzie się lepiej pienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, b0l5 napisał:

Raz że na dłużej Ci starczy wyprowadzenie produktu, a dwa będzie się lepiej pienił.

trzy - rozrabiasz środek (chemię) z wodą 😄 Spoko przepłukać można, ale kompresorem dobrze jest ja przedmuchać - osuszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Dokładnie tak, jak koledzy pisali 🙂 Jeśli chcesz zwiększyć wydajność softa lub stronga nakładaj pianę na lekko wilgotną szczoteczkę. Dzięki temu uzyskasz lepszą penetracje środka czyszczącego i środek starczy Ci na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 24.10.2019 o 14:28, Colourlock napisał:

Dokładnie tak, jak koledzy pisali 🙂 Jeśli chcesz zwiększyć wydajność softa lub stronga nakładaj pianę na lekko wilgotną szczoteczkę. Dzięki temu uzyskasz lepszą penetracje środka czyszczącego i środek starczy Ci na dłużej.

A czy po kilku strzałach pianką ta szczoteczka nie będzie wilgotna? Czy chodzi o to, żeby po każdym rozprowadzeniu produktu na fotelu/kanapie lekko ją przepłukać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.