wifi944 Posted October 12, 2019 Report Posted October 12, 2019 Witam chce zaprezentować qd jakim jest Grass Detail FP Fast Polish to lecimy z tematem opis: Fast Polish (FP) szybko i łatwo odzyskuje blask lakieru i odświeża wyblakłe części samochodu. Specjalne składniki produktu chronią powierzchnię i odpychają wodę, przyspiesza proces schnięcia. bohater butelki i etykiety na bardzo dobrym poziomie nic dodać nic ująć, kolor żółty a zapach BANAN zajebisty, qd jest wodnisty cena; 40zł aplikacja banalna, psiknij przetrzyj zapomnij, nic się nie marze fajnie się rozprowadza, nie odparowuje od razu tylko po paru sekundach, idealnie tak żeby rozłożyć produkt na powierzchni 50/50 prawa strona aplikacja qd lekko przyciemnia i efekt zdjęcia bez bajerów standardowe ustawanie, qd bardzo fajnie wydobył głębie, zrobił się ładny wet look , do tego śliskość mega, dawno nie miałem qd który by mnie tak zaskoczył swoją śliskością Producent wspominał że coś fajnie maskuje i potwierdzam, hologram ładnie maskuje co widać na filmie po 2h sprawdziłem kropelki i tu no nie ma co są średnie ale zobaczymy jak długo poleży Qd bardzo fajny zapach jest mega i banalna aplikacja, to co lubię będę używał częściej, do tego cena 40 zł za 500ml jest ok a poza tym ładnie maskuje. Pozdrawiam 1
Gozdziu23 Posted June 5, 2020 Report Posted June 5, 2020 Pobawiłem się troche tym produktem i dla mnie to dobry qd-ek ale bez wielkiego WOW. Fakt ładnie pachnie, lekko maskuje, na nieupierdliwych lakierach jest na prawde quick, aleee na czarnym Uni czy przy dużej temperaturze, potrafi się pomazać, bardzo delikatnie ale jednak i wtedy potrzebna jest druga fibra. Krople po nim lekko kopnięte, śliskość dobra ale tez nie jakaś wybitna. Trochę odpowiednik mojego ulubionego Meguiar'sa z innym zapachem, tylko meg's robi lepsze krople ale jest i droższy
DZIADZIA Posted June 5, 2020 Report Posted June 5, 2020 A ja się jaram tym QDekiem, a szczególnie połyskiem i poślizgiem, nie lubi aplikacji w słońcu, a wręcz nienawidzi. Na mokro aplikacja rewelacyjna i zjazd bajeczny, na chwilę obecną mój ulubieniec.
Strus Posted June 5, 2020 Report Posted June 5, 2020 Ja mam z nim ten problem że ani to tafla ani to krople. Wygląd jest faktycznie bardzo fajny i mam wrażenie że jego szkiełko jest jakby cieplejsze niż szkiełko z WG. To jest po prostu naprawdę dobry produkt ale nie jest wybitny. Jednak jego cena na bardzo przyzwoitym poziomie lokuje go w czołówce stawki.
Qlimaxss Posted June 5, 2020 Report Posted June 5, 2020 @Gozdziu23 @Strus @rygryss Pany da któryś pomiziać na Stilo
DZIADZIA Posted June 5, 2020 Report Posted June 5, 2020 @Qlimaxss jasne, jak chcesz daj znać bo ubywa go sporo, nawet rowery nim okraszane
Qlimaxss Posted June 5, 2020 Report Posted June 5, 2020 @rygryss Dzięki wielkie . Mam już dogadany temat że @Strus. Ale my i tak musimy się koniecznie spotkać
Gozdziu23 Posted June 5, 2020 Report Posted June 5, 2020 1 godzinę temu, rygryss napisał: @Qlimaxss może jutro??? Spóźniłeś się , kolega już ma wszystko na pace 1
Qlimaxss Posted June 5, 2020 Report Posted June 5, 2020 @Gozdziu23 Akurat są inne tematy do obgadania . Z kolegą @rygryss. Spoko pasuję resztą PW
Strus Posted June 5, 2020 Report Posted June 5, 2020 Wracając do tematu i do hydro. W/g mnie FP nie ingeruje lub ingeruje bardzo delikatnie w hydro tego co pod nim. Jak goły lakier to tafluje bo goły lakier też by taflował. Jak jest LSP..... no właśnie. Poniżej FP zarzucony na SSW w sytuacji po deszczu na mocno już zakurzonym dachu.
DZIADZIA Posted June 5, 2020 Report Posted June 5, 2020 @Gozdziu23 do ogarnięcia z Adamem mam jeszcze inne smaczki 1
Qlimaxss Posted June 6, 2020 Report Posted June 6, 2020 Dzisiaj się nim bawiłem dzięki @Strus za udostepnienie W sumie sam nie wiem wygląd spoko , śliskości nie sprawdziłem , Bo to raczej była szybka akcja. Ale raczej PPZ. Co do kropelek zależy od podłoża ,chodż raczej z tych nieładnych . Jak dojechałem do domu to zaczęło padać , początkowo krople tak jak u kolegi @Strus .Ale potem była ulewa i jak przeszła, poszedłem sprawdzić jak sytuacja i tu lekki szok Tam gdzie kładłem FP błotnik suchuteńki jako jedyny. Ale przypomniało mi się ze leży na nim prawie 4 tygodniowe WoWo . A tutaj już drzwi gdzie leży wosk Auto Finesse. Kiedy wrócił deszcz krople bardziej kształtne po stronie Wowo. niż AF. 2
Strus Posted June 11, 2020 Report Posted June 11, 2020 No to dziś się pobawiłem dalej. Oczyściłem fragment drzwi Wax Off'em. Następnie wydzieliłem 3 fragmenty 1 - czysty po Wax Off'ie i nałożony na to BeadWax 2 - czysty po Wax Off'ie bez niczego 3 - umierający BeadWax na którego kilka dni temu wleciał FP Chciałem sprawdzić jak się na różnych powierzchniach będzie zachowywał FP w kontekście hydro. No i sprawdziłem. Zapraszam do kina akcji
Qlimaxss Posted June 11, 2020 Report Posted June 11, 2020 @Strus Ja wczoraj byłem na bezdotyku, dosyć ciekawie to się prezentuje u mnie. Na wosku Auto Finesse tworzy się taka tafla która równomiernie spływa a z kolei na Wowo najpierw próbuje kropelkować a potem spływa tafla .
Strus Posted June 11, 2020 Report Posted June 11, 2020 AF nie znam ale Wowo jest produktem taflująco-kropelkującym. Takie pół na pół. Dla mnie to wygląda jakby FP wprowadzał taflowanie tam gdzie może; jak ma podatne na taflę warunki.
Qlimaxss Posted June 11, 2020 Report Posted June 11, 2020 @Strus Też mam podobne spostrzeżenia . Ogólnie w sumie wygląda to fajnie . Bo potem mało roboty z suszeniem
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now