Skocz do zawartości

Automotive Care Quick Detailer Lemon


wifi944

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałem zaprezentować produkt jakim jest Automotive Care Quick Detailer Lemon

To lecimy

klapa wymyta ipą, w tym samym czasie testowałem inny qd na prawej stronie klapy 🙂

118769319_IMG_20190916_160313(1440x810).jpg.72471da269904c4ef9b4ecc94095b623.jpg

bohater do tego "dedykowana MF"

konsystencja jak wodnista, zapach cytryna bardzo intensywna mi się podoba, czuć przy aplikacji dość wyraziście 😉 

1194425749_IMG_20190916_161047(1440x810).jpg.d3ab694b9d2d4ea6e2ed09d1a7c1add7.jpg

126105723_IMG_20190916_161051(1440x810).jpg.398e6ec9d5633badf489df3833bac6db.jpg

1608405105_IMG_20190916_161111(1440x810).jpg.f72b19f9792265f82ecee4b71a77ded5.jpg

psikamy

1754829454_IMG_20190916_161126(1440x810).jpg.cdd5c3fbcd108c073015eab33dee95e8.jpg

ściągnąłem taśmę i nic zero przyciemnienia 😉 za to look dało fajny, od razu widać że coś tam jest, na zdjęciu tego tak nie widać ;/  co do pracy, banalna jak nie wiem psiknij, przetrzyj i zapomnij wgl o tym 😄  zero mazów szybko odparowuje i rysek nic nie maskuje 

504855953_IMG_20190916_161244(1440x810).jpg.8cedd5eb1c37ec03661b94d341c893b2.jpg507127392_IMG_20190916_161238(1440x810).jpg.562cdb2abd592b0da8ffaf6b826ea811.jpg

po 2h sprawdziłem kropelki i tu niestety słabo przynajmniej u mnie 😮 ale krople nie są najważniejsze  

2090645308_IMG_20190916_161925(1440x810).jpg.1b41ba3c0b9cf7399110517f8d90e391.jpg1931053786_IMG_20190916_161921(1440x810).jpg.9086d836a849e4e95f3738fe5de78f22.jpg

filmik jak spływa z lakieru, coś tam daje radę,  to tylko qd nie ma co od niego oczekiwać, robi to co ma robić szybko odświeża lakier, coś zabezpiecza, a praca z nim to sama przyjemność  🙂 pozdrawiam

jeszcze spróbuje użyć tego qd na zabezpieczonym aucie, wtedy zobaczymy zrzut i kropelki, czekajcie na update 🙂

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natchnęło mnie........

Tak sobie od jakiegoś czasu obserwuję rynek w PL i coraz to nowe produkty, nowych firm. Mam wrażenie że to już jest gonienie własnego ogona. Mam takie okresy że kupuję co się pojawia, wrzucam na lakier i....... to by było na tyle. Produkt leci dalej.

W kwestii QD akurat już sam nie wiem ile ich się przewinęło. I nadal ideałem wydaje się być Water Gold. Choć szukam tańszego odpowiednika od kilku miesięcy to nic nie znalazłem.

Odnośnie powyższego - każdy ma swoje preferencje i każdy stawia na coś innego. Ale obecnie produkt który nie kropelkuje ładnie to dyskwalifikacja z miejsca. Zrzut też raczej nijaki. Co do wyglądu to znów sprawa mocno subiektywna. Dla jednych coś tam widać dla innych nie. Ja przyznaję że coraz mniej widzę tych różnic w wyglądzie dlatego stawiam na kropling 🙂  I uważam że nie ma co usprawiedliwiać produktów na zasadzie "coś zabezpiecza, coś tam daje radę, przecież to tylko QD i nie oczekujmy". Otóż oczekujmy - bo są takie QD które dają look, świetne krople, świetny zrzut, pomagają osuszać lakier, banalnie się aplikują.  Inne to moim skromnym zdaniem po prostu zwykłe przeciętniaki które na siłę pcha się na rynek bo skoro jedna firma to może to druga też. Ale sporo produktów po prostu nie jest udana.

 

Ot, tak mnie naszło ja te kropelki zobaczyłem 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Strus napisał:

Natchnęło mnie........

Tak sobie od jakiegoś czasu obserwuję rynek w PL i coraz to nowe produkty, nowych firm. Mam wrażenie że to już jest gonienie własnego ogona. Mam takie okresy że kupuję co się pojawia, wrzucam na lakier i....... to by było na tyle. Produkt leci dalej.

W kwestii QD akurat już sam nie wiem ile ich się przewinęło. I nadal ideałem wydaje się być Water Gold. Choć szukam tańszego odpowiednika od kilku miesięcy to nic nie znalazłem.

Odnośnie powyższego - każdy ma swoje preferencje i każdy stawia na coś innego. Ale obecnie produkt który nie kropelkuje ładnie to dyskwalifikacja z miejsca. Zrzut też raczej nijaki. Co do wyglądu to znów sprawa mocno subiektywna. Dla jednych coś tam widać dla innych nie. Ja przyznaję że coraz mniej widzę tych różnic w wyglądzie dlatego stawiam na kropling 🙂  I uważam że nie ma co usprawiedliwiać produktów na zasadzie "coś zabezpiecza, coś tam daje radę, przecież to tylko QD i nie oczekujmy". Otóż oczekujmy - bo są takie QD które dają look, świetne krople, świetny zrzut, pomagają osuszać lakier, banalnie się aplikują.  Inne to moim skromnym zdaniem po prostu zwykłe przeciętniaki które na siłę pcha się na rynek bo skoro jedna firma to może to druga też. Ale sporo produktów po prostu nie jest udana.

 

Ot, tak mnie naszło ja te kropelki zobaczyłem 🙂

no kropelki nie powalają, teraz to już chyba nie ma qd i qw dlatego tak, kiedyś qd miał służyć do szybkiego ogarnięcia auta jakiś lekki kurz, odciski a teraz każdy chce wiadomo co 😄 all in one 😄 z resztą wiem o czym mówisz, też mam pełno produktów które użyłem raz i więcej po nie nie sięgam, tylko że mi szkoda sprzedać je 😄 a co do produktu dostałem do testu, to przedstawiłem jak się to ma, teraz każdy kto szuka tego produktu, będzie miał mniej więcej co potrafi itp 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za teścik. 😊 

Nieporównałeś jeszcze zrzutu wody z powierzchnią bez zabezpieczania. 

W naszym QD'ku nastawiliśmy się prostotę aplikacji, szybkość odparowania, look i fajne odczucia zapachowe podczas aplikacji. Idealnie sprawdza się przy ostatnich szlifach podczas wydawania pojazdu czy usuwaniu kurzu np. z show car'ów. W spray wax'ie skupimy się między innymi na kropelkach i trwałości. Taka tam nasza filozofia. 😎 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 16.09.2019 o 21:10, AutomotiveCare.pl napisał:

Dzięki za teścik. 😊 

Nieporównałeś jeszcze zrzutu wody z powierzchnią bez zabezpieczania. 

W naszym QD'ku nastawiliśmy się prostotę aplikacji, szybkość odparowania, look i fajne odczucia zapachowe podczas aplikacji. Idealnie sprawdza się przy ostatnich szlifach podczas wydawania pojazdu czy usuwaniu kurzu np. z show car'ów. W spray wax'ie skupimy się między innymi na kropelkach i trwałości. Taka tam nasza filozofia. 😎 

Odkopię temat.

I prawidłowa filozofia. Doczekaliśmy czasów, że od QD wymaga się już trochę za dużo. Kropelki i trwałość nie wiadomo jaką. I producenci się prześcigają w tym wyścigu. Nowy QD od Infinity ma trwałość do 24 tyg - no to już chyba nie jest QD ?

Ale to też moje zdanie, jestem za krótko w tym temacie i może się mylę ale ryłem od samego spodu i kiedyś QD miał inne zadanie 😛

@Strus a FK245 miałeś ? Też kozak i spokojnie może konkurować z PCCWG, śliskość, look i wasza kropelkowość.

@AutomotiveCare.pl - mam waszego IQD - dla mnie bomba, to jest to czego szukałem, zdetronizował używanego od długiego czasu ADBL IQD.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
26 minut temu, Tomas-sg napisał:

@AutomotiveCare.pl któregoś dnia kupię ten QD dla samej idei dla której powstał 😉

Post wyzej trafny !

Interior QD i ten QD robią naprawdę fajną robotę :)

14 minut temu, AutomotiveCare.pl napisał:

też już trochę naszych produktów "wypsikał". 

Teraz dużo psikam tym, wkrótce wrzucę moją recenzje jak dopsikam butelkę 🙂

2020-01-19-13-28-03.jpg

 

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Hej wszystkim.

Ponieważ jestem lokersem, więc  będąc raz na czas w sklepie Automotive Care  wziąłem na próbę produkt Automotive Care Quick Detailer Lemon. Pierwsze wrażenie to łatwość aplikacji, fajne podbicie błysku i koloru lakieru.  QD używam po każdym myciu nadwozia, nie oczekuję mega trwałości, lecz podniesienia walorów estetycznych. I tu produkt Automotive Care sprawdza się bez zastrzeżeń. 

Niestety jak to u nas bywa, mamy w szafie x produktów które trzeba zużyć, ale do QD od Automotive Care jeszcze wrócę, jak wypsikam produkty konkurencji.

Konkurencyjny produkt cena vs. właściwości. 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.