Skocz do zawartości

Zabawki elektryczne (samochody, drony, hulajnogi)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Witam chciałem Was zaprosić do dyskusji na temat urządzeń oraz zabawek elektrycznych 

 

Ktoś ma jakiś doświadczenia z dronami, hulajnogami, samochodzikami itd. Niech sie wypowiada 🙂 

Ja zacznę od tego ze dłuższego czasu interesowałem sie dronami. Wczoraj zakupiłem swoj pierwszy dronik zabawkę zeby nauczyć sie latać. Moj wybór padł na drona od Dji ryze tello.

5-ADE6-B1-D-7494-4-DF9-8-FB4-4-E0-AED4-F

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć, że kiedyś kupiłem drona z kamerką za 200zł. Zrobiłem to po co, żeby za grosze zobaczyć czy to fajna zabawa. Całkiem duża konstrukcja, w pomieszczeniu fajnie działał, żyroskopy utrzymywały go równiutko, kamera dawała radę jak na taki sprzęt. Jednak nie dało się tym latać na powietrzu, nawet to co wydawało się bezwietrzne dla mnie, dla tego dronika to była przeszkoda nie do pokonania, i latał tylko z wiatrem. Gdybym miał teraz wybierać to bym szukał czegoś cięższego bez kamerki, żeby to mogło latać, a nie zachowywać się jak latawiec. Może jak gdzieś mi się uda uzbierać to pójdę w stronę jakiegoś fajnego Mavica albo Sparka. Tanie drony do zabawy są fajne dla dzieci, ale do spróbowania to można się tylko zniechęcić.

@BiałyGTi Koniecznie napisz jak Ci się lata tym dronem na powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@lol19pl dzisiaj latałem 3x po ok 10 min i ciagle na zewnątrz i problemów żadnych. Ten dron co ja mam mega utrzymuje pozycje nawet podczas jakiegos wiatru nawet jak go pchniesz w powietrzu to wraca na swoje miejsce. Jutro nagram filmik jak lata na zewnątrz. Duzo poczytałem zanim go kupilem i kazdy chwalił ze mimo małej wagi daje sobie dobrze rade na zewnątrz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ello 🙂

Ja się zakochałem w hulajkach elektrycznych. Obecnie śmigam na: Xiaomi M365 Pro

2019-09-01-19-19-01.jpg


2019-09-01-19-19-14.jpg

Po mieście spisuję się wyborowo. Zasięg 40km i na razie nie zdejmowałem blokady prędkości - śmigam max 27km/h - po szybkim hacku 35km/h będzie 😉

Brakuje mi w niej amortyzacji a więc marzy mi się Kwheel Z10X - niestety cena 8000PLN mnie trochę odstrasza 😉

 

Z autek elektrycznych mam WLTOYS 12428. Na prawdę świetny zestaw który sprzedawany jest na allegro z fajnym oprzyrządowaniem a na AlieExpress można dokupić wszystko po mikro śrubki i komponenty aluminiowe zamiast plastikowych i mocno podrasować ten model by rozpędzał się nawet do 90km/h Zaczynam powolutku wymieniać w nim zawieszenie. Zabawa jest świetna 🙂


2019-08-02-18-38-53.jpg


2019-08-02-18-39-49.jpg


2019-08-02-18-40-04.jpg


2019-08-02-18-40-14.jpg


2019-08-21-19-37-00.jpg


2019-08-21-19-52-34.jpg


2019-08-21-19-52-46.jpg

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@lol19pl podsyłam filmik nagrany pod domem. Ale byłem dzisiaj na szczerym polu i wiało dość mocno i według mnie świetnie sobie poradził z wiatrem trzymał pozycje bardzo ładnie i nie znosiło go na boki leciał tam gdzie chciałem

Nie wiem dlaczego nie ma odtwarzania FHD ale chyba na Niepublicznych max ro 480p

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
28 minut temu, BiałyGTi napisał:

filmik nagrany pod domem. Ale byłem dzisiaj na szczerym polu i wiało dość mocno i według mnie świetnie sobie poradził z wiatrem trzymał pozycje bardzo ładnie i nie znosiło go na boki leciał tam gdzie chciałem

Fajnie to lata 🙂 Masz jakies video z drona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
10 minut temu, Domel napisał:

Fajnie to lata 🙂 Masz jakies video z drona ?

To w trybie wolnym latane bylo, w sporcie 2x szybciej reaguje na komendy i lata cos ok 23km/h a filmik coś tam mam jutro zgram i wrzucę 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 2.09.2019 o 20:38, Domel napisał:

 Masz jakies video z drona ?

Tutaj takie jakies króciutkie i tylko z odlatania ale na dniach nagram cos lepszego i wrzucę 

 

W dniu 2.09.2019 o 23:03, lol19pl napisał:

@BiałyGTi  Ma wymienne baterie?

Tak ma wymienne baterie,w zestawie jest tylko jedna i pozwala na ok 10-12 min latania. Ładuje sie ok 55 min 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

@lol19pl  mavic pro i phantom od 1 do 3 uznawane sa jako półprofesjonalne ale phantom 4 oraz mavic pro 2 to juz profesjonalne ze względu na posiadanie 1 calowej matrycy. Na ta chwile mavic 2 pro duzo nie odstępuje dji inspire

@paperson inspire latalem mega dron no ale tez za dobre pieniądze juz bardziej dla ludzi co na tym zarabiają 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.