Skocz do zawartości

Autoglym


all4auto

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś z Wrocławia chciałby kosmetyki Autoglym to koło centrum handlowego Korona w sklepie "Halfords" jest baaardzo duży wybór.... Np SRP w cenie 39zł za 325ml dodatkowo obecnie trwa promocja drugi produkt za 50% ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcą, Autoglyma nie można porównywać z Sv czy Zymolem.

Są to produkty proównywalne z Meguiar's poniżej kilka przykładów:

 

-Autoglym srp = Meguiar's Nxt Tech Wax 2.0/ Gold class Wax

-Autoglym pr = Meguiar's scrtachx/swirlx

-Autoglym Bumper care= Meguiar's Gold class trim Detailer

-Autoglym Aqua wax= Meguiar's Quick wax/Nxt spray wax

 

Wymieniać można by jeszcze długo ale wydaje mi się, że te produkty są najbardziej popularne, gdyby ktoś miał jakieś pytania to piszczie smiało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzięję, że nikt nie będzie pytał :)

A poważnie, Uds to produkt podobny do srp, bardzo fajne działanie ale osobiście polecałbym srp. Dc step2 to"odżywka" nie maskuje rys, wyciąga głębie i sprawia, że lakier wydaje się mokry.

W zeszłym roku testowałem srp i uds, zostało mi troche uds myślę, że na jedno woskowanie powinno starczyć także gdybyś był zainteresowany to daj znać prześlę Ci małe próbki uds i srp i sam ocenisz czy mam rację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to produkty proównywalne z Meguiar's poniżej kilka przykładów:

 

Ja bym raczej porównał Autoglyma do półki Sonaxa - w UK jest to jeden z najczęście spotykanych środków we wszystkich Tesco, Halfordsach i innych supermarche a Megsa jednak nigdzie w supermarkecie w europie nie uświadczyłem (w US to co innego :) )

 

Tak więc taki nasz Sonax albo deko lepszy Turtlewax - co tym dobitniej świadczy o klasie takiego produktu jak AG SRP, który swobodnie moze pokonac konkurentów niektorych najwiekszych brandów :mrgreen:

 

Na marginesie AG SRP jest polerko-wypełniaczem z odżywką i odrobiną sealera - więc nie bardzo ma odpowiednik w ofercie Megsa , ktory chyba w ogole nie robi wypelniaczy - takie jakby skrzyzowanie troche DC2, kropla SwirlX (a wlasciwie starego body-scrub, bo b.malo scierne) dodatkowo wypelniacze i kapka (kapka!) NXT ;) I efekt super!

 

Po AG SRP z palety AG rekomedowane jest stosowanie AG Extra Gloss Protection (AG EGP) który jest typowym sealantem (właśnie jak NXT Megsa) albo dowolnego, byle bez cleanerów, innego wosku lub sealanta - nxt, #16, Supernatural, Vintage czy Concorso, czy co kto ta po lodówce przed żoną chowa :mrgreen:

 

[EDIT]

A tu jeszcze link w języku obcym ;) wszystko, co chcielibyście wiedziec o AG SRP

KLIK[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej porównał Autoglyma do półki Sonaxa - w UK jest to jeden z najczęście spotykanych środków we wszystkich Tesco, Halfordsach i innych supermarche a Megsa jednak nigdzie w supermarkecie w europie nie uświadczyłem (w US to co innego :) )

 

Jeśli chodzi o cene i dostępność to jak najbardziej ale jeśli rozmawiamy o jakości to jednak ag bliżej do Megsa niż Sonaxa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.