Jump to content

CG Pro Detailer czy PB Spray&Gloss


Artur

Recommended Posts

CG pro detailer-a mam galonowy baniak, jest bardzo dobry. można rozcieńczać 1:1 z wodą. ładny połysk, dobre działanie, proste zastosowanie, carnauba w środku. nic więcej nie trzeba. z bazujących na naturalnych składnikach(carnauba) detailerach moim zdaniem lepszy jest tyko field glaze.

Link to comment
Share on other sites

ja porównania nie mam ale używam CG prodetailera i jestem w pełni zadowolony z tego produktu. nie rozcieńczam, psiukam jak leci. trochę za szybko ucieka :D

Link to comment
Share on other sites

Artur mnie prosił o wypowiedż w sprawie w/w. Otóż mam oba i obydwa stosuję, na przemian, raz jeden raz drugi, po każdym myciu, zależy co się pod rękę nawinie. Co do trwałości to wiadomo trzymają się kilka dni. CG PRO trzeba minimalnie mocniej wypracować, ma w sobie carnaubę więc pewnie dlatego. S & G daje troszkę większy połysk, nie ma carnauby. Są to moje ulubione dwa detailery więc naprawdę trudno mi się o nich wypowiadać w miarę obiektywnie.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.