Skocz do zawartości

Nie udajemy tylko testujemy


kecav

Rekomendowane odpowiedzi

Testerki dotarły  Obydwa produkty są praktycznie bezzapachowe  Reviwax bardziej biały, zaś Revibalm wpada w przezroczysty. Testy wkrótce...

Mi pachną trochę jak kosmetyki Kolastyna do opalania :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
W dniu 13.06.2019 o 15:39, paperson napisał:

Obydwa produkty są praktycznie bezzapachowe

 

W dniu 13.06.2019 o 16:08, Birkhof napisał:

Mi pachną trochę jak kosmetyki Kolastyna do opalania 😄

 

W dniu 13.06.2019 o 16:20, rygryss napisał:

A ja nie wyczułem żadnego zapachu

 

W dniu 15.06.2019 o 10:58, Pawel_t11 napisał:

wosk i balsam bardzo ładne pachną ale nie potrafię rozpoznać co to za zapach

He, he... tak to już jest z zapachami, zwłaszcza kiedy jest on bardzo słaby. Ta słabość jest z mojej strony celowa.

Już o tym pisałem, ale u mnie "problem" zapachów jest taki, że na pierwszym miejscu musi być brak alergenów. Wiem co mogą przeżywać osoby wrażliwe na nie, zwłaszcza, że akuratnie te produkty stosuje się we wnętrzu. Przez ten czynnik, paleta zapachów jest u mnie baaardzo ograniczona. Dodatkowo we wnętrzu chciałem uniknąć ich intensywności bo przecież nie każdemu wszystko odpowiada. Ludziska stosują swoje zapachy i wówczas jest ok.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master
59 minut temu, rygryss napisał:

mnie osobiście podoba się zapach niby skórki

bingo, podpowiem, że ten zapach ma nazwę Leather i cokolwiek to oznacza może, ale nie musi wszystkim kojarzyć się ze skórą :-D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Master

@paperson mówiąc szczerze, to nie testowałem takiej kolejności jak w 1 czy 2 w połączeniu z Versiegelungiem. Poprostu nie wiem, jak on zachowa się na powierzchni z woskiem. Teoretycznie powinno być OK, ale czy praktyka będzie zgodna z teorią? Trudno mi to określić. 

Co do 1 czy 2, to zastosowanie revibalm jest raczej uzależnione od stanu skóry. jeśli uważasz, że jest ona np. stara, twrada i spekana, to oczywiście odzywka jest wskazana. Ale jeśli stosujesz odżywkę, to po niej, po wchnonięciu powinieneś użyć Light'a ponownie, aby zebrać ewentualną pozostałość niewchłoniętej odżywki, czyli np.: light-revibalm-light-reviwax i versiegelung.

Jeśli jednak skóra jest stosunkowo nowa, nie wymaga odżywiania jako osobnego procesu. Wystarczy sam reviwax. On również zawiera w sobie środki odżywcze, choć w dużo mniejszym stężeniu.

11 minut temu, boT napisał:

Mam i ja 👌

Widzę, że piękny Junak zabezpieczony przed kurzem 😀

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.