Skocz do zawartości

4Detailer - recenzja / test trzech produktów 4Detailer: deironizera Jelly Blueberry Iron Blade, dressingu do tworzyw wewnętrznych Superior Interior Dressing, oraz płynu do czyszczenia szyb Classy Glass Cleaner.


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj kolejny test/recenzja w formie filmowej.

Wydaje mi się, że wyszło technicznie trochę lepiej, niż pierwszy film z IW Turbo6. Nadal ogranicza mnie sprzęt do rejestracji obrazu. Nadal też bawię się trochę wstawkami tekstowymi i szukam tych najlepszych, choć przy tych "opisowych" w obecnej formie chyba zostanę. Mam nadzieję, że kolejne materiały wypadną znowu trochę lepiej... 

Materiał umieściłem w dziale "INNE", gdyż film zawiera recenzje trzech produktów z trzech różnych działów... 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam te same odczucia co do płynu do szyb. Masakra, żadna fibrą do szyb nie mogłem doczyścić tych mazów i smug! Szczególnie na tylnych szybach które są przyciemnione i wszystko na nich widać. Jedynie zapach mi bardzo się podobał, ale wyczuwałem go tylko podczas aplikacji.

Szkoda, miałem nadzieję  że znalazłem płyn do szyb którego mogę kupić 5l bańkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszecie to producent albo zmienić skład tego płynu do mycia szyb, albo jakieś cuda na kiju..

Dlaczego? Kupiłem w tamtym roku 500 ml tego specyfiku na próbę i baardzo przypadł mi do gustu. W listopadzie wleciało całe 5L i na tą chwilę już połowę blisko zużyłem. Jak dla mnie ten płyn jest mega i nie zostawia żadnych smug/mazów (przed świętami wypsikałem blisko pół butelki 0.5l jednego dnia na wymycie wszystkich szyb w domu).
Zapach, odparowanie, domywanie, stosunek jakość/cena jak dla mnie wygrywa.

Aha, czysta świeża fibra waflowa to podstawa! 😉 

48418224_1930995430529989_3844012016435986432_n.jpg.d0d0c500bfb472bc0b95ebbd4b24be39.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi kompletnie nie podszedł. Siła czyszcząca słaba, smugi/mazy po odparowaniu... Najsłabszy płyn do czyszczenia szyb, jaki miałem przyjemność używać. Za to deironizer - na duży plus. Dressing nienajgorszy - może nie wybitny, ale na tworzywach daje dobry efekt. 

2 godziny temu, Grzechu23 napisał:

Aha, czysta świeża fibra waflowa to podstawa! 😉

Obie szmatki - MF i wafelek - były czyściutkie i świeżutkie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się za bardzo nie znam 😎, ale takie moje uwagi, przemyślenia :

1) jak dla mnie to chyba za "bogato" aplikujesz tego płynu do mycia szyb 🙂 Więcej w cale nie znaczy lepiej 🙂 

2) mikrofibra waflowa nie jest równa innej mikrofibrze waflowej - doświadczyłem tego ostatnio testując Work Stuff Zephyr 

3) Aplikacja - nie wiem czy szyba była "czysta, po myciu auta", czy już po jakimś dystansie i zakurzona. Jeśli była na niej warstwa kurzu, to za długo rozmazujesz ten brud po szybie. Powinno się prostymi ruchami poziomymi lub pionowymi "ściągnąć brud", następnie przełożyć na druga stronę mikrofibrę i działać dalej.

No ale filmy i testy spoczko i za to szacunek 👌👍 Sam ostatnio jakoś bardziej mam parcie na "video testy" niż "photo testy" i wiem ile czasu zajmuje zmontowanie takiego video. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.