Skocz do zawartości

Maszyna Polerska Turtle Wax Dual Action DA


barkry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie zauważyłem wzmianki na forum o maszynie TW850-OSC czyli Turtle Wax. Jest dostępna w fajnym zestawie w sklepie Jula. Może ktoś korzystał? Ktoś coś wie? Ktoś się wypowie?

https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/pielegnacja-samochodu/srodki-do-woskowania-i-polerowania/polerki-elektryczne/polerka-006605?gclid=CjwKCAjw96fkBRA2EiwAKZjFTVmnwyyIsyi8_kzc9ebCpKLTkVte4czWr-jgpHWd1IYXdZtJnoSVyxoC2GQQAvD_BwE#tab02

Wydaje się być fajna, walizka, długi kabel, uchwyty itd. Za cenę 379 zł.

Wie ktoś może jaki jest skok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem styczności z tą maszyną.

 

Wydaje się być ergonomiczna. Kabel przyzwoicie długi.

Talerz w komplecie 125 wydaje sie być zwykły chiński ale plus, że od razu dodany.

Walizka całkiem fajna. 

Nie znalazłem informacji o skoku ale strzelałbym, że 8mm. (Te z większym skokiem mają najczęściej inne talerze, a tu chyba klasyczny z gwintem 5/16, te są dużo tańsze w zakupie)

 

Turtle wax to nie jest firma krzak, więc jak zlecali komuś wykonanie jest szansa, że nie jest najgorsza.

Kupując prywatnie (nie na firmę) masz dwa lata rękojmi z tego co pamiętam, a maszyny użytkowane okazjonalnie ciężko zajechać.

U mnie czy droższe czy tańsze wszystkie wyglądają jak nowe bo nie robię tego zawodowo.

 

Przed zakupem upewnij się tylko czy przycisk obok, to blokada włącznika, przydatne.

 

Jak kupisz daj znać. Przydadzą się opinie o nowych produktach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat między właśnie turtle wax-em A 

https://www.jula.pl/catalog/motoryzacja/pielegnacja-samochodu/srodki-do-woskowania-i-polerowania/polerki-elektryczne/polerka-004229/#tab01

I nie wiem na co się zdecydować, z jednej strony walizka kabel bardziej na korzyść turtle waxa A znów hamron wydaje się taki solidniejszy z wyglądu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty byłeś w tej Juli i trzymałeś obie w ręce? W ciemno obstawiam że nie 😉 

 

 Byłem niedawno po ich klucz udarowy i obie dobrze obmacałem, podłączyłem i sprawdzałem na różnych prędkościach i  różni je  wszystko! Począwszy od skoku , poprzez wykonanie , a kończąc na głośności. ... na korzyść Hamrona oczywiście.  

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.