Skocz do zawartości

Deiron i środek do felg


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć zaczynam zabawę w detailing, ponieważ zestaw kosmetyków jest dość drogi mam pytanie.

Potrzebuję deiron i środek do czyszczenia felg. Wydaje mi się, chemicznie są to środki zbliżone do siebie, czy możecie polecić jakiś środek do felg, który po rozcieńczeniu sprawdzi się jako deiron albo silny deiron, który sprawdzi się do felg?

Chyba, że źle kombinuję to mnie poprawcie.

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxikaz do większych szczurów ADBL Vampire Liquid lub Vampire Light, zaś do bieżącego mycia ExCede Ultimate Wheel Cleaner (zbyt częste korzystanie z deironów powoduje powstawanie rdzawego nalotu na zaciskach/tarczach/bębnach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, paperson napisał:

do większych szczurów ADBL Vampire Liquid lub Vampire Light

Do "większych szczurów" albo środki na bazie kwasu, albo silne deironizery (typu CarPro Iron X, lub Bilt Hamber Auto-Wheel, lub też deironizer od Fireball, lub Gyeon). Obydwa deironizery od ADBL (opinia subiektywna) są dobre, ale nie należą do grupy silnych deironów. Oczywiście robią, co do nich należy, ale zajmuje im sporo więcej czasu działanie w pełni skuteczne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi myślę, że zdecyduję się na ADBL Vampire Liquid. Myślę, że później dokupię ExCede Ultimate Wheel Cleaner, wydaje się być bardziej ekonomiczny bo litr koncentratu kosztuje około 34 zł, ale do lakieru się raczej nie nada ze względu na różne dodatki.

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maxikaz napisał:

ExCede Ultimate Wheel Cleaner, wydaje się być bardziej ekonomiczny bo litr koncentratu kosztuje około 34 zł, ale do lakieru się raczej nie nada ze względu na różne dodatki

A dlaczego chciałbyś go używać na lakierze ?

To nie jest deironizer tylko cleaner do felg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.