Skocz do zawartości

Manufaktura Wosku Interior Finish HD


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

@david2888 W ogóle za dwa tygodnie wpada nowe Jodido tak w ogóle do sprzedaży 🙂 Łatwiejszy w aplikacji, przyjemniejsze docieranie... no i jak już idziemy w fajne zapachy to ten póki co w opiniach robi mega robotę 🙂
Perfumy powiadasz... czemu nie, trzeba spróbować! 🙂 A Mademoiselle trzeba powąchać w takim razie 🙂 I jakoś zaczynam się powoli przekonywać do Woni Agentury tzn Stripper Scent 😄

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manufaktura Woskunie miałem jodido ale z paczki pantoflowej napewno go sprawdzę.

Co do Stripper to nie używałem 😞 ale fajny też jest zapach adbl interior qd Le lub ich perfum Adbl Spirits Desire. Oba pachną podobnie.

Jak byś chciał Mademoiselle do powachania, to służę pomocą 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=3124]Birkhof[/mention] Mojito może?:) Na lato?:) 

Dior Sauvage chwilowo top:) Nie mówię o wycofanym już z produkcji Gucci Pour Homme I... to było mistrzostwo świata. II już niestety pachnie WC-kostką

Jest to jakas myśl, z nuta czarnego bacardi :-)
Albo zapach macallana :-)
Ubolewam nad tym gucci ze juz nie ma, fajny był tez gucci pour homme sport.
Z podobnych nut tego gucci zastapił u mnie DG the one.
Ten nowy to ta sama półka co jean pol gotie - kiedys koles sie tym wypsikal przyszła jego szefowa i mówi „o jeżu a co to sprzątaczka domestos rozlała gdzies?” :D



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Birkhof Chwilowo odbiegając od mycia samochodów itd to w kwestii zapachów samych w sobie udało mi się skopiować Gucciego 🙂 Sa perfumerie gdzie mozna samemu dobrac sobie zapach z przenajrozniejszych skladnikow. W sumie... woski się kręci to perfum nie ukręcę?:D

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dziś przetestowa jagódka.Efekt finalny zadawalajacy powiedziałbym bardzo.Kurde jak ktoś wymyśliłby dreing który daje takie wykończenie ma medal.Przyciemnilo plastiki fajnie nie są tłuste,nie świecą się dał fajne wykończenie hmm nie to satyna ni polysky ani mat poprostu zajeb....

Widać że odżywki plastiki .

Ale to napewno nie jest dla entuzjastów psik psik i już jest zabawa nie miara z nim .Zauważyłem że najlepiej się nakłada paluchami a może kijowy aplikator miałem bo akurat zwykły okrągły piankowy i z testera ciężko się wybierało .Auto to Skoda.

Zauważyłem jeszcze że nie ciągnie kurzu bo Wcześniej na próbę położyłem kawałek deski w służbowym aucie i woda. Że tam gdzie dresingu(gyeon )kurzu co nie miara(cholernie ciągnie kurz)a tam gdzie wosk prawie zero kurzu.Zdjexia zrobiłem ale coraz skasowała 😞

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jedrek1980 dzięki za miłe słowa 🙂 faktycznie najlepiej się 'palcuje' ten wosk 🙂 potem dotarcie fibrą i gotowe:) Musimy pomyśleć o jakichś małych sprytnych aplikatorkach 🙂

 

6 godzin temu, jedrek1980 napisał:

I dziś przetestowa jagódka.Efekt finalny zadawalajacy powiedziałbym bardzo.Kurde jak ktoś wymyśliłby dreing który daje takie wykończenie ma medal.Przyciemnilo plastiki fajnie nie są tłuste,nie świecą się dał fajne wykończenie hmm nie to satyna ni polysky ani mat poprostu zajeb....

Widać że odżywki plastiki .

Ale to napewno nie jest dla entuzjastów psik psik i już jest zabawa nie miara z nim .Zauważyłem że najlepiej się nakłada paluchami a może kijowy aplikator miałem bo akurat zwykły okrągły piankowy i z testera ciężko się wybierało .Auto to Skoda.

Zauważyłem jeszcze że nie ciągnie kurzu bo Wcześniej na próbę położyłem kawałek deski w służbowym aucie i woda. Że tam gdzie dresingu(gyeon )kurzu co nie miara(cholernie ciągnie kurz)a tam gdzie wosk prawie zero kurzu.Zdjexia zrobiłem ale coraz skasow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Kurde teraz przeczytałem swój post.Pisanie na telefonie i nie sprawdzenie postu przed dodaniem to masakra.Bez ładu .Ale wiadomo o co chodzi.Mały sprytny aplikator był by idealnym dodatkiem.

@lol19pl pytałeś jak zachowuje się z kontaktem z wodą.Wczoraj u Mnie lało i z ciekawości sprawdziłem.Zero mazow czy zacieków woda zbija się w kropelki jak na nawoskowanym lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
14 godzin temu, Manufaktura Wosku napisał:

o jakichś małych sprytnych aplikatorkach 🙂

Grzybeczki jak w mojej prezentacji/teście. Ja za stan swojego naskórka nie ręczę i daruje wam fotki. Sprawdzałem piano black - rysy robiłem zwykłym dotknięciem. U mnie wszelka aplikacja palcami odpada także i ja uprzejmie proszę o jakieś dedykowane gąbeczki 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.