Skocz do zawartości

Aktywna Piana RRC


DZIADZIA

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko ponownie

 

 

tym razem piana od RRC

 

cena 20pln

 

zapach - chemiczny, mnie nie usiadł

 

wydajność- standard 1:10

 

gęstość- porównuję do mojej ulubionej ES i ta wypada słabo

 

utrzymywanie na lakierze- auto było mokre, ale i tak siedziała spokojnie 5min... temp.3st

 

domywanie- nie domywa, brudu zeszło tyle na ile pozwoliła myjka... do zdejmowania kurzu latem OK

 

wiem, że kolejny raz jej nie kupię

 

filmik

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też szału nie zrobiła, skończyła jako zagęszczacz do innych pian. Z neutrali trudno o coś dobrego choć mam swoją neutralną kosę VPAN z której jestem zadowolony. Aczkolwiek na forum została objechana bo wypada nie ekonomicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak obiecałem jest filmik z pianowania gruza

 

na suchym lakierze jakaś gęściejsza, chyba że to zasługa stężenia 1:9

 

siedziała podobnie jak na mokrym

 

ale domywanie trochę mnie zmiażdżyło, pH8 i trochę nie dowierzałem, zdjęło brud naprawdę zajefajnie, ogólnie mnie zamurowało 💪

 

trochę jestem zmieszany, spodziewałem się nalotu tak jak w przypadku ECO SHINE, a tu zdziwko na maxa

 

@RRC, żeby nie było, że nie staram się zrobić staranie testu, próbuję w każdych warunkach, różnych lakierach i staram się być obiektywny do testowanego szuwaksu.

Pierwszy test był trochę niesprawiedliwy, wcześniejsze piany leciałem na autach z zabezpieczeniem lakieru, a tu na totalnym gruzie, który widział tylko raz finish i dwa razy wosk (dawno i nieprawda).

Zrobię jeszcze jedno podejście, żeby potwierdzić domywanie z pierwszego, ewentualnie drugiego filmu.

 

 

filmik z zabiegu

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer , zdecydowanie lepiej domywa.... fakt, że auto miało nalot z ostatniego tygodnia, zebrała naprawdę dużo na aucie z powłoką.

 

na pewno jeszcze z nią podbiję do volvo i sprawdzę czy domywanie się potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Strus napisał:

Podtrzymujesz ?

nie wiem, muszę zrobić jeszcze jedno podejście na Tigrze i zobaczymy. Szkoda, że ma zapach chemiczny, przy 3st mało wyczuwalny, ale ciekawe jak będzie ciepło.

 

Na lato do kurzu mam ES, które dla mnie jest zajefajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rygryss napisał:

zdecydowanie lepiej domywa.

Pytam bo pamiętam, że kiedyś pisałeś że Fruit Snow Foam to Twoja ulubiona piana, tak więc widzę że już się zmieniło. Rozumiem, że na lato będziesz teraz używał ES Car Cleaner z tym, że Twoje testy pokazały iż zimą też sobie nieźle radzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maciek-drummer napisał:

Pytam bo pamiętam, że kiedyś pisałeś że Fruit Snow Foam to Twoja ulubiona piana

dokładnie

 

 

 

2 minuty temu, maciek-drummer napisał:

Rozumiem, że na lato będziesz teraz używał ES Car Cleaner

nie nie nie, na lato ES Power Foam White z neutralnym ph i cudownym zapachu, jak dla mnie 💪

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

popełniłem porównanie pian RRC vs ProElite,  

 

 ProElitre pokazało pazur 

w porównaniu do RRC siedziała dwa razy dłużej, jakby się przykleiła do lakieru, fajnie zjeżdżała- odklejała się warstewkami i zabierała brud

 

zapachem również zmiażdżyła RRC,

 

domywanie również lepsze od RRC...

 

ogólnie pianka  ProElite NACF zostaje u mnie na stałe 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Kupiłem tę pianę na próbę bo skusiła mnie cena. Niestety coś się dziwnego odwaliło.

Przy przechowywaniu piany w domowych warunkach ... ścięła się. Pozostało połowa opakowania i po prostu zrobił się budyń z niewiadomych mi powodów.

Nie ma mowy aby coś dostało się do środka co spowodowało by taką reakcję.

W każdym razie kupowałem w tym samym czasie również APC  i szampon i z tymi produktami problemów póki co nie ma. Rozczarowałem się.

Poza tym AP jak i szampon słabe 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.