Skocz do zawartości

Farecla - Detailing


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Bardziej rozpoznawalna nazwa g3 niż Farecla 😄, marka ma możliwość zaistnieć na naszym rynku bo na dzień dzisiejszy jest słabo ale cena to raczej nie jest atut -500ml do felg 43zł

po wpisaniu FARECLA G3 PROFESSIONAL na allegro jest 17 ofert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.01.2019 o 10:14, Domel napisał:

Miał już ktoś przyjemność z produktami Farecla - Detailing Line?

 

21 godzin temu, Arkeolowy napisał:

Rękawica g3 jedyna, która daje radę spośród wszystkich testowanych bloczków i rękawic jakie miałem, a trochę ich było..

Również bardzo chwalę rękawicę G3 do glinkowania - pracuje się szybko, skutecznie i przyjemnie.

Wosk Supergloss Paste Wax jest bardzo chwalony na DW za łatwość aplikacji, trwałość i efekt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.01.2019 o 14:51, wojtek1788 napisał:

Matka Detailingu powraca:) kto zaczynał od g3 na mokro ten nauczył się prawdziwego mycia detailingowego czy chciał czy nie:) Nową linia może być spoko trzeba spróbować:)

... nie mycia a bycia polermistrzem

Od "facelki" pamiętam z warsztatu ich mleczko do lakieru, no robiło szał wśród klientów hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jak kupiłem pierwszą rotację Sico tools i pastę g3, gąbkę białą bool i wypolerowałem swojego peugeota 405, na kolegów którzy polerowali koszulą flanelową i pastą tempo patrzyłem z góry:) Praca zajęła mi cały dzień, następnie mycie 2gi dzień:) I tak siedziałem patrzyłem na niego i zastanawiałem się czemu są takie ,,chmurki'' odpaliłem kompa szukam szukam i znalazłem odpowiedź aaaa to są hologramy:) Tak trafiłem na to forum i znalazłem pasję:) Pozdrówki 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja wyczytałem to już nie ta sama Farecla co kiedyś (na mokro z dużą ilościa syfu w około) firma w lakiernictwie istnieje od dawien dawna wiec zaplecze mają spore, żeby zrobić dobre środki,ja ciekaw jestem tych past a ze mam niedaleko może niebawem uda mi sie to sprawdzić osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, marco80 napisał:

Z tego co ja wyczytałem to już nie ta sama Farecla co kiedyś (na mokro z dużą ilościa syfu w około) firma w lakiernictwie istnieje od dawien dawna wiec zaplecze mają spore, żeby zrobić dobre środki,ja ciekaw jestem tych past a ze mam niedaleko może niebawem uda mi sie to sprawdzić osobiście

Trzeba to sprawdzić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20190116_121429.jpg.1727ed38c282a1771feebecaf293c04b.jpg

Zakupiłem dzisiaj G3 extra, i jak starczy jeszcze dzisiaj czasu to zrobię testy i zdam relacjie:) Pierwsze wrażenia, zapach ten sam co stara g3, konsystencja bardziej tlusta:) zobaczymy jak pyli i co zostawia po sobie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.