Skocz do zawartości

RRC Car Wash Leather Cleaner


D@ViD

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie temat cleanerów do skór od RRC:

Jak wiadomo mamy dwa produkty:
1)RRC Car Wash Leather Cleaner Strong
2)RRC Car Wash Leather Cleaner Soft

oraz widzę teraz w samochodowekosmetyki.pl, że jest nie co droższa wersja, takiego czegoś, jak:

RRC Car Wash Leather Cleaner Extreme

Co to za twór ? 🙂 Ciekawe jakie to ma PH 😛 skoro kosztuje 2x tyle co poprzednie Cleanery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@david2888 Zamówiłem RRC 1l Strong + Soft i dorzucono mi właśnie ten Extreme. Nie testowałem jeszcze żadnego z nich z racji iż ciągle brak czasu i pogoda nie zachęca.

Jeśli chcesz to odleje Ci troche na testy i jakoś się dogadamy 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzechu23 Sam kupiłem RRC 1l Strong 😛 nawet jeszcze też nie użyłem, bo brak pacjenta. Aż tak mnie nie ciekawi ten produkt 😉 po prostu zapytałem, bo może ktoś już coś o tym słyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Używałem stronga, w jednym przypadku był lepszy od colourlocka. Lecz w następnych przypadkach radził sobie znacznie gorzej. Ale brakuje mu trochę do konkurencji. Cena jest bardzo dobra. Muszę sprawdzić wersję extreme.

Extreme to raczej przed lakierowaniem tylko ..


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba ostatnia część czyszczenia wnętrza jakiej potrzebuję czyli coś do  skóry na fotelach. Skóra w samochodzie w stanie bdb, ma swoje lata ale nie jest zagnieciona, popękana itd więc chciałbym utrzymać ten stan rzeczy.

Najpierw środek do czyszczenia. Tutaj chyba postawię na RRC Leather Cleaner, jednak nie wiem, czy strong czy soft starczy. Skórka czarna i nie chciał bym jej traktować mocną chemią,  jeśli tego nie potrzebuje. Po wyczyszczenia miękką szczotką i pianką z pianowniczki, kładę na to mleczko odżywcze Sonax. 

Czy po takim czyszczeniu i nawilżaniu dać jeszcze coś do utrwalenia? Czy starczy oczyścić, nawilżyć i później dać na bieżąco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, AreN napisał:

chciałbym utrzymać ten stan rzeczy.

Najpierw środek do czyszczenia. Tutaj chyba postawię na RRC Leather Cleaner

Przyznam, że czasem nie rozumiem użytkowników. Twierdzisz, że masz skóry nie pierwszej młodości, ale w bdb stanie. Chciałbyś utrzymać ten stan rzeczy i nie stosować mocnej chemii. Ale do tego celu chcesz użyć środków, co do których zachodzą poważne wątpliwości dotyczące ich bezpiecznego stosowania, w szczególności problemów z topcoat'em. Nie twierdzę, że zawsze powiedzenie jest prawdziwe, ale z reguły ma swoje uzasadnienie: "co tanie to drogie".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.