Skocz do zawartości

Detailer's Magic - Natural Magic Tyre


paperson

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Domel napisał:

Inne dressingi są mocno klejące, a Tyre Magic jest mocno suchy i piach mu się nie ima - przynajmniej na razie na placu 😉

A black water? Wg mnie też bardzo szybko odparowuje i opona robi się po nim sucha. Jak aplikuje się go na mokre opony to fenomenalnie osusza je z wody.

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
27 minut temu, Fredi88 napisał:

A black water? Wg mnie też bardzo szybko odparowuje i opona robi się po nim sucha. Jak aplikuje się go na mokre opony to fenomenalnie osusza je z wody.

 

BW to high gloss, Tyre Magic to "natural tire look".

Nie pamiętam jak BW się zachowywało. Przy następnej eskapadzie na plażę zaaplikuję go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Domel napisał:

BW to high gloss,

Może matowy jak zwykła mamba nie jest. Ale do połysku mu daleko 😉 zwłaszcza przy aplikacji na mokro. Dla mnie połysk to poziom endurance czy adbla TD. Spróbuj... ciekaw jestem porównania 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 godzinę temu, smerf91 napisał:

Słabo na tych oponach siadło.. 

Kwestia gustu. Ja też wolę "high gloss" ale mój szwagier stwierdził, że bardzo mu się podoba bo woli naturalny kolor opony james franco shrug GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Moderator

Przebieg przy aplikacji 21.VI.2019 - 266417

Mycie kontrolne 06.VII.2019 - 267045 czyli 15 dni i 628km

obraz.png.dc4544bb2cb796a326bf6ef71c63a7b1.png

 

Jak dla mnie bardzo fajnie trzyma ten dressing. Pierwsze mycie od aplikacji. Wystarczyło go wypędzlować Shiny Garage Tire Dressing 1:4 i widok odsłonił naturalną czerń.

obraz.png.d0e12bd992713395e9359776d6fb9a1b.png

 

Po czym wnoszę ? Dla sceptyków - fajnie kropelkuje i zrzuca wodę ta opona - przynajmniej ja to tak widzę 🙂

Filmik:

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.