Skocz do zawartości

Propozycje Nazw - Chwytliwe Nazwy dla firm


rysiu320

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim !

Tak jak w tytule , jakie są Waszym zdaniem dobre, chwytliwe nazwy dla Studia . 

Otwieram kolejne i brak mi pomysłów :

Od firmy która zajmuję się marketingiem dostałem takie nazwy

 

  1. Obrzydliwie czyste
  2. Blink Blink
  3. Glancfura - nawiązanie do stylu warszawskich powojennych cwaniaków (kamizelki i garnitury w kratę)
  4. Na błysk
  5. carclineria
  6. Yellow Duck
  7. coca-R
  8. Escocar
  9. Czyste Intencje
  10. Na błysk
  11. Fachfura

Jak dla mnie żadno nie kojarzy się z autodetailingiem ani czym ekskluzywnym.

Pomożecie ? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tomas22 napisał:

Albo chwytliwe albo ekskluzywne 😁

Teraz tysiące januszy biznesu podlapalo twoje propozycje 😁

Mam nadzieje że nie ma tu Januszy 😄

 

8 godzin temu, StreamHD napisał:

Napis Rosa na tle pięknych kropel na lakierze.

To nie jest głupie 😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Fredi88 napisał:

Najbardziej chwytliwe?

1. Gratis

2. Tanio

3. Promocja 

:lol:

Nie opędzisz się od klientów 😉


Mam nadzieję że ten stereotyp w końcu zniknie 🙂 A ludzie sugerując się wyższą ceną zaczną dostrzegać że idzie też za tym jakość 🙂
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam nadzieję że ten stereotyp w końcu zniknie  A ludzie sugerując się wyższą ceną zaczną dostrzegać że idzie też za tym jakość
 

Za 10-20 lat to może i tak :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.11.2018 o 12:15, StreamHD napisał:

Jak wykorzystasz to zrobisz mi gratis polerkę paska 😄 

A przyjedziesz do Lublina ? 😄

 

14 godzin temu, Kostek88 napisał:

A co ze starą firmą? Zbankrutowała czy czemu inna marka?

Brak możliwości porozumienia się ze wspólnikiem - inne perspektywy. I niestety wszystko robiłem sam jeśli chodzi o jej prowadzenie. 

Teraz będę miał to czego chce. Coś czego u nas nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rysiu320 napisał:

A przyjedziesz do Lublina ? 😄

 

Brak możliwości porozumienia się ze wspólnikiem - inne perspektywy. I niestety wszystko robiłem sam jeśli chodzi o jej prowadzenie. 

Teraz będę miał to czego chce. Coś czego u nas nie ma. 

Tzn. czego u was nie ma? Nazwa zazwyczaj najlepiej jak przychodzi naturalnie bez jakichś udziwnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Kostek88 napisał:

Tzn. czego u was nie ma? Nazwa zazwyczaj najlepiej jak przychodzi naturalnie bez jakichś udziwnień.

Planowania zajęc od A do Z - łącznie z listą rzeczy które przy aucie mają być zrobione - podpis pracownika pod każda wykonaną czynnością.

Sterylna czystość w pomieszczeniu w którym pracujemy

Miejsce tylko i wyłącznie do wydania auta klientowi. Ma widzieć, że jego auto jest wyjątkowe bez względu na stan/model/ rocznik.

Konkretne ceny za usługi bez możliwości negocjowania. Cena w górę a za tym jakość. 

Mam nadzieję że rozumiesz. ? w tym momencie było aby więcej aby szybciej...

 

46 minut temu, vangsta napisał:

@rysiu320 jeżeli chcesz podkreślić fakt odseparowania się od byłego wspólnika - chyba najłatwiej będzie ksywka/inicjały + car detaliling. 

 

Też była taka propozycja. Jednak powoli zaczynamy robić swoją chemię, więc chce by była główna nazwa firmy a później poboczne.

Propozycje na dziś : 

  1. 1. Elite Detail
  2. 2. Clinic-R ( po częsći z ksywą )
  3. 3. Project Detail
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rysiu320 napisał:

Planowania zajęc od A do Z - łącznie z listą rzeczy które przy aucie mają być zrobione - podpis pracownika pod każda wykonaną czynnością.

Sterylna czystość w pomieszczeniu w którym pracujemy

Miejsce tylko i wyłącznie do wydania auta klientowi. Ma widzieć, że jego auto jest wyjątkowe bez względu na stan/model/ rocznik.

Konkretne ceny za usługi bez możliwości negocjowania. Cena w górę a za tym jakość. 

Mam nadzieję że rozumiesz. ? w tym momencie było aby więcej aby szybciej...

 

Też była taka propozycja. Jednak powoli zaczynamy robić swoją chemię, więc chce by była główna nazwa firmy a później poboczne.

Propozycje na dziś : 

  1. 1. Elite Detail
  2. 2. Clinic-R ( po częsći z ksywą )
  3. 3. Project Detail

To prowadziłeś firmę i kogo to wina, że nie było czysto i robienie na ilość nie na jakość? Nowa nazwa może nie pomóc, trochę jak ze zmianą nazwy partii politycznej 😉 Negocjowanie jest naturalne, jeden podstawi jedno auto, a inny 5, normalne, że będzie negocjacja ceny przy zdrowym podejściu do klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kostek88 napisał:

Rozmawiam na temat wątku, który się rozwinął, niewychowany chłopku.

Temat jest o nazwie. Ja również mam wrażenie że od takich rozmów są PW i wyciąganie prywatnych spraw firmy na forum jest niewychowaniem a @rysiu320 chyba tylko z grzeczności ci odpowiada. Nie wiem za kogo sie masz żeby wytykać ludziom że mieli syf i szli w ilość a nie jakość :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kostek88 napisał:

To prowadziłeś firmę i kogo to wina, że nie było czysto i robienie na ilość nie na jakość? Nowa nazwa może nie pomóc, trochę jak ze zmianą nazwy partii politycznej 😉 Negocjowanie jest naturalne, jeden podstawi jedno auto, a inny 5, normalne, że będzie negocjacja ceny przy zdrowym podejściu do klienta.

kolego chyba nie rozumiesz w ogóle tego co napisałem.  To że prowadziłem firmie w zakresie pozyskiwania klientów obsługi marketingowej itd to nie znaczy że miałem wpływ na wsyzstko bo tak jak mówie miałem wspólnika. Tak jak mówią koledzy poniżej w ogóle odbiegasz od tematu.  I uwierz mi że gdybym sam to prowadził to bym umiał zapanować na tym, że ma być czysto i nad tym ile się robi. Tak więc jeśli nie masz nic do wniesienia jeśli chodzi o pomoc - to po prostu poszukaj innego tematu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Fredi88 napisał:

Temat jest o nazwie. Ja również mam wrażenie że od takich rozmów są PW i wyciąganie prywatnych spraw firmy na forum jest niewychowaniem a @rysiu320 chyba tylko z grzeczności ci odpowiada. Nie wiem za kogo sie masz żeby wytykać ludziom że mieli syf i szli w ilość a nie jakość :lol:

Temat jest o nazwie, ale dyskusja jak widać jest też w innych kierunkach. Może jakbyś czytał uważnie, to byś widział, że ja cytuję, a nie sugeruję, zanim zaczniesz paplać bez sensu.

5 godzin temu, rysiu320 napisał:

kolego chyba nie rozumiesz w ogóle tego co napisałem.  To że prowadziłem firmie w zakresie pozyskiwania klientów obsługi marketingowej itd to nie znaczy że miałem wpływ na wsyzstko bo tak jak mówie miałem wspólnika. Tak jak mówią koledzy poniżej w ogóle odbiegasz od tematu.  I uwierz mi że gdybym sam to prowadził to bym umiał zapanować na tym, że ma być czysto i nad tym ile się robi. Tak więc jeśli nie masz nic do wniesienia jeśli chodzi o pomoc - to po prostu poszukaj innego tematu.

Pozdrawiam

Którego dokładnie nie rozumiem? Współwłaściciel chyba ma coś do powiedzenia w firmie, jak mu coś nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kostek88 napisał:

Temat jest o nazwie, ale dyskusja jak widać jest też w innych kierunkach. Może jakbyś czytał uważnie, to byś widział, że ja cytuję, a nie sugeruję, zanim zaczniesz paplać bez sensu.

Którego dokładnie nie rozumiem? Współwłaściciel chyba ma coś do powiedzenia w firmie, jak mu coś nie pasuje?

Właśnie nie rozumiesz prowadzenia firmy na zasadzie spółki. Jednak nie zawsze jest tak że jedna i druga osoba chcą tego samego. I to nie takie proste dojść do kompromisu. 

Szczerze zaczynają mnie irytować wypowiedzi. Więc bedzac grzeczniejszym i bardziej wyrozumiałym prosiłbym byś nie udzielał się w tym temacie skoro nic do niego nie wnosisz a jedynie niepotrzebne zamieszanie.

Pozdrawiam

21 godzin temu, rysiu320 napisał:

Planowania zajęc od A do Z - łącznie z listą rzeczy które przy aucie mają być zrobione - podpis pracownika pod każda wykonaną czynnością.

Sterylna czystość w pomieszczeniu w którym pracujemy

Miejsce tylko i wyłącznie do wydania auta klientowi. Ma widzieć, że jego auto jest wyjątkowe bez względu na stan/model/ rocznik.

Konkretne ceny za usługi bez możliwości negocjowania. Cena w górę a za tym jakość. 

Mam nadzieję że rozumiesz. ? w tym momencie było aby więcej aby szybciej...

 

Też była taka propozycja. Jednak powoli zaczynamy robić swoją chemię, więc chce by była główna nazwa firmy a później poboczne.

Propozycje na dziś : 

  1. 1. Elite Detail
  2. 2. Clinic-R ( po częsći z ksywą )
  3. 3. Project Detail

I Chyba na tym Clinic-R trzeba będzie sie skupić choć Projekt Detail też brzmi ciekawie. 🙂 Dzięki za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, rysiu320 napisał:

,,,

Sterylna czystość w pomieszczeniu w którym pracujemy 

...

Cena w górę a za tym jakość. 

Mam nadzieję że rozumiesz. ? w tym momencie było aby więcej aby szybciej...

19 minut temu, rysiu320 napisał:

Właśnie nie rozumiesz prowadzenia firmy na zasadzie spółki. Jednak nie zawsze jest tak że jedna i druga osoba chcą tego samego. I to nie takie proste dojść do kompromisu. 

Szczerze zaczynają mnie irytować wypowiedzi. Więc bedzac grzeczniejszym i bardziej wyrozumiałym prosiłbym byś nie udzielał się w tym temacie skoro nic do niego nie wnosisz a jedynie niepotrzebne zamieszanie.:)

Chyba bardzo wyjątkowa ta spółka, jeśli wspólnik nie ma wpływu czy w pomieszczeniu jest czysto, ani na jakość usługi ("druga osoba tego nie chce"(?)). Dział jest 'luźne rozmowy', więc luźno pytam skąd pomysł nowej nazwy firmy, czy to drugi oddział czy kolejna firma, skoro sam piszesz już na początku, że zakładasz drugie studio. Prowadzić firmę X lat "byle szybciej, byle więcej", a po kilku latach dopiero reflektowac się, że coś jest nie tak, zrzucać na wspólnika i robić nową nazwę, trochę przysłowiowe psucie rynku takie praktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.