Skocz do zawartości

Gwarancja na pady ?


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest coś takiego? Chodzi o Soft Buff 6" Foam Cutting Pad i odklejenie się materiału od gąbki. W zasadzie nie licze na przychylność sprzedawcy ale ciekawi mnie czy was cos podobnego wcześniej spotkało ? Mam tez gąbki scholla których używałem więcej i wszystko jest okej.

59442a5f55bd4_gabka1.jpg.2c0303be56108d972e563e71a3213eae.jpg

59442a5f594b9_gabka2.jpg.f43d260e3b32c59e1fb5c4f950151b28.jpg

59442a5f5da0e_gabka3.jpg.f39585d1602c487b678a2614eb36554b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że coś takiego widzę pierwszy raz.

Te pady w tym miejscu Twojego uszkodzenia zostały zaprojektowane tak, żeby właśnie tu były bardzo mocne i rzeczywiście te "zalakowanie" powoduje, że można je odrywać bardzo często bez uszkodzeń.

 

Druga sprawa to taka, że sprzedawca niestety może nie uznać Tobie reklamacji, mimo, że taka na pewno istnieje ponieważ nie wiem jak uda Ci się udowodnić, że to wina np. złej partii padów i musiało się rozkleić. Tutaj na pierwszy rzut oka wygląda na uszkodzenie z winy użytkownika.

 

Czy możesz napisać w jakich okolicznościach to się stało ?

Pytam gdyż mam też takie pady i były odrywane naprawdę często, wiele razy prace i wyciskane za pomocą ich skręcania (czyli tak jak zwykłą szmatkę) i są naprawdę w bardzo dobrym stanie.

 

Może wyprałeś je w jakiejś chemii, których pady nie zniosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że coś takiego widzę pierwszy raz.

Te pady w tym miejscu Twojego uszkodzenia zostały zaprojektowane tak, żeby właśnie tu były bardzo mocne i rzeczywiście te "zalakowanie" powoduje, że można je odrywać bardzo często bez uszkodzeń.

 

Druga sprawa to taka, że sprzedawca niestety może nie uznać Tobie reklamacji, mimo, że taka na pewno istnieje ponieważ nie wiem jak uda Ci się udowodnić, że to wina np. złej partii padów i musiało się rozkleić. Tutaj na pierwszy rzut oka wygląda na uszkodzenie z winy użytkownika.

 

W zasadzie nie liczę na to że sprzedawca wymieni mi pada (w koncu mieszkam w polsce) chociaż mam bardzo dobre doświadczenia z meguiars polska i z tym sklepem (kupując pierwszy raz u nich QD podczas transportu się wylał - tylko ich poinformowałem a oni bez żadnych pytań wysłali nowy. W ogole wszystkie sklepy z ktorych dotychczas korzystałem obsluge i klienta traktuą na najwyzszym poziomie i nie mam im nic do zarzucenia.

Czy uszkodzenie wyniknelo z moej winy? Wątpie - nie ma zadnych przeciwwskazań jak nie uzywać pada, jak go nie czyscic itd.

Czy możesz napisać w jakich okolicznościach to się stało ?

Pytam gdyż mam też takie pady i były odrywane naprawdę często, wiele razy prace i wyciskane za pomocą ich skręcania (czyli tak jak zwykłą szmatkę) i są naprawdę w bardzo dobrym stanie.

Może wyprałeś je w jakiejś chemii, których pady nie zniosły.

 

Podczas zmiany Pada czyli odrywania go od rzepa, materiał został na rzepie a pad w ręce.

Pada użyłem 3-4 krotnie. Za każdym razem myty był pod bieżąca ciepłą, nie gorącą wodą i szarym mydłem. Suszony przez ręcznik. Szkoda tylko bo relatywnie pady megsa są chyba najdroższe i wydawało mi się ze są niezniszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpie - nie ma zadnych przeciwwskazań jak nie uzywać pada, jak go nie czyscic itd.

 

Oj oj, tutaj bym się spierał. Niby można prać, ale trzeba wziąć pod uwagę środki chemiczne, temperaturę, program w pralce itp. Pady najlepiej prać ręcznie.

 

Podczas zmiany Pada czyli odrywania go od rzepa, materiał został na rzepie a pad w ręce.

Pada użyłem 3-4 krotnie. Za każdym razem myty był pod bieżąca ciepłą, nie gorącą wodą i szarym mydłem. Suszony przez ręcznik. Szkoda tylko bo relatywnie pady megsa są chyba najdroższe i wydawało mi się ze są niezniszczalne.

 

Jak na 3-4 krotne użycie to jest to wręcz nieprawdopodobne żeby się oderwało. A masz inne pady do kompletu ? Jeżeli tak to jak tamte się trzymają ?

 

Metodę mycia mam podobną tylko, że ja się nie szczypię i osuszam po prostu jest wykręcając w dłoniach. Myślę, że prałem je ... hmmm ... pewnie z 7-8 razy i jak na razie nie mogę nic im zarzucić.

 

Twój przypadek jest naprawdę mocno zastanawiający czy czasem rzeczywiście nie była to wada samego pada. Widać na zdjęciu, że jest on trochę popękany w miejscu gdzie się kończył rzep - od czego się tak zrobiło ? I przy okazji na jakiej maszynie ich używałeś ?

 

Co do reklamacji to próbuj - powiedz jak było, a decyzja należeć będzie już do sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kto ma choć trochę oleju w głowie chyba wie że wrzucenie do pralki Pada i ustawienie

gotowania zniszczy gąbkę. :)

 

Z megsa kupiłem tylko tą jedną (i chyba ostatnią :dontknow: ) żeby mieć porównanie do scholla.

Jeśli chodzi o te pęknięcia nie wiem skąd się to wzięło. Nawet na to nie zwrocilem wczesniej uwagi, dopiero jak napisałeś wyżej. Używałem na maszynie Kestrel Das-6.

 

Napisałem do chłopaków z meguiars ale narazie cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj rozwalony wczoraj wyglada tak: http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?p=36410#36410 nie skonczylem nim nawet jednego auta - myty recznie szarym mydlem. Po prostu rozlecial sie w mak najpierw zaczal pylic delikatnie potem zaczal sie po prostu rozwalac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.