Skocz do zawartości

Gyeon Leather Shield


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad zakupem powłoki do skóry, cenowo spodobał mi się Gyeon i tak się zastanawiam czy oprócz skóry naturalnej można go aplikować na skaj i powierzchnie z vinylu. Głównie kupuję go na skóry ale mam też trochę i vinylu. Na stronie producenta zero informacji więc pomyślałem, że zapytam tutaj. Z tego co mi się zdaje to CarPro leather się nadaje do tego typu powierzchni ale nie wchodzi w grę bo jest prawie 2x droższy i jest go mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to w takim razie produkt w sam raz dla mnie 🙂 

15 godzin temu, Gozdziu23 napisał:

jezeli jest to dach z vinylu jak w starych roadsterach, lepszy do tego bedzie trim

Myślałem o vinylowym pokryciu boczków drzwiowych dokładniej takich jak na zdjęciu poniżej

1eac8af9-88ec-4f12-b864-2d3b5f421cbe2.JP

 Nie jest to skóra ale jakiś materiał sztuczny. Otwierasz drzwi pada deszcz i dressingi tradycyjne szybko się wymywają albo zostawiają ślady, a oglądając testy powłok do skór to widzę nie maja z tym problemu i ładnie odpychają wodę. Poza tym czyszczenie ogranicza się do wytarcia wilgotną mikrofibrą powierzchni a tam akurat często odkłada się brud 🙂 W takim razie nie ma co się zastanawiać tylko brać, dzięki za odpowiedź w temacie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, DaV napisał:

O to w takim razie produkt w sam raz dla mnie 🙂 

Myślałem o vinylowym pokryciu boczków drzwiowych dokładniej takich jak na zdjęciu poniżej

1eac8af9-88ec-4f12-b864-2d3b5f421cbe2.JP

 Nie jest to skóra ale jakiś materiał sztuczny. Otwierasz drzwi pada deszcz i dressingi tradycyjne szybko się wymywają albo zostawiają ślady, a oglądając testy powłok do skór to widzę nie maja z tym problemu i ładnie odpychają wodę. Poza tym czyszczenie ogranicza się do wytarcia wilgotną mikrofibrą powierzchni a tam akurat często odkłada się brud 🙂 W takim razie nie ma co się zastanawiać tylko brać, dzięki za odpowiedź w temacie. 

boczki z e36? , mysle ze bez problemu mozesz uzyc shielda

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Podczepię się pod temat,

planuję w najbliższym czasie wyczyścić skore przy użyciu RRC Leather Strong i nałożenie powłoki Gyeon leather shield i mam pytanie czy dobrze interpretuje ze to wystarczy i przed powłoka nie należy nic już kłaść - żadnej odzywki. 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tombk02 napisał:

Podczepię się pod temat,

planuję w najbliższym czasie wyczyścić skore przy użyciu RRC Leather Strong i nałożenie powłoki Gyeon leather shield i mam pytanie czy dobrze interpretuje ze to wystarczy i przed powłoka nie należy nic już kłaść - żadnej odzywki. 

Pozdrawiam 

Można, produkty typu Gyeon leather coat, wszystkie odżywki syntetyczne.
Po czyszczeniu dodatkowo odtłuść skóre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.