Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze polerki do profesjonalnego użytku


wojteg05

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Maszyny Rupesa są świetne i absolutnie nie warte swojej ceny;)

Marketing firma ma rewelacyjny - widać ze profesjonalnie przygotowany. Nasi rodzimi producenci i proterzy z Chin powinni się od Rupesa uczyć. 

Jeśli nie wiesz czy Rupesa jest wart swojej ceny to raczej nie polecam go kupować.  Widać że dopiero wkrecasz się w temat - szkoda przeinwestowac na wstępie. 

PS: z drogich maszyn, dużo lepszy stosunek jakość do ceny ma np rotacja Flexa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Rupesa w pracy, i Evoflexa w domu. Poza znaczkiem nie widzę różnicy w pracy, a nawet Rupesem gorzej mi się pracuje
Wg mnie plus może być za Rupesem jeżeli chodzi o logo na nim i dostępność części zamiennych. Jakoś mi Rupes nie leży, wolę Evoflexa z którego jestem bardziej zadowolony, ale każdy ma indywidualne podejście do tematu ;).

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rzemo napisał:

Mam Rupesa w pracy, i Evoflexa w domu. Poza znaczkiem nie widzę różnicy w pracy, a nawet Rupesem gorzej mi się pracuje
Wg mnie plus może być za Rupesem jeżeli chodzi o logo na nim i dostępność części zamiennych. Jakoś mi Rupes nie leży, wolę Evoflexa z którego jestem bardziej zadowolony, ale każdy ma indywidualne podejście do tematu ;).

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

Mówisz o rotacji, da czy gear-driven DA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Proszę o pomoc w doborze maszyn polerskich budżet to około 4tys. Posiadam aktualnie tylko ADBL Roller D09125-01 skok 9mm talerz 125mm i talerz 75mm. Kasy wystarczy chyba na dwie maszyny wiec pytanie jakie? Może jakieś inne zestawienie? Może coś doradzicie do małych rozmiarów tarczy do detali i trudno dostępnych miejsc? Może coś takiego AirPro DS30?  Z góry dziękuję za pomoc 🙂

Zastanawiałem się nad DA skok 15mm talerz 150mm i nad maszyna rotacyjną. Czy może kupić Flex VGR?

Rozważam maszyny DA np takie : RUPES Big Foot LHR15ES ; FLEX XFE 7-15 150

Rotacja to np : FLEX PE 14-2 150: RUPES LH19E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o pomoc w doborze maszyn polerskich budżet to około 4tys. Posiadam aktualnie tylko ADBL Roller D09125-01 skok 9mm talerz 125mm i talerz 75mm. Kasy wystarczy chyba na dwie maszyny wiec pytanie jakie? Może jakieś inne zestawienie? Może coś doradzicie do małych rozmiarów tarczy do detali i trudno dostępnych miejsc? Może coś takiego AirPro DS30?  Z góry dziękuję za pomoc
Zastanawiałem się nad DA skok 15mm talerz 150mm i nad maszyna rotacyjną. Czy może kupić Flex VGR?
Rozważam maszyny DA np takie : RUPES Big Foot LHR15ES ; FLEX XFE 7-15 150
Rotacja to np : FLEX PE 14-2 150: RUPES LH19E

Z takim budżetem proponuje udać sie do sklepu gdzie mozna organoleptycznie sprawdzic maszyny - każda z podanych maszyn ma swoich zwolenników


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma u mnie sklepu z takim sprzętem pytam też czy idę w dobrym kierunku  doborem sprzętu , no i sprawa jest dość pilna bo muszę coś w pisać do poniedziałku w biznesplan

Ja nic nie umiem powiedzieć o tych maszyna h bo nie miałem ich w rękach - z tego co domyślam się planujesz dotacje. Poczytaj szerzej tu wątki, pojawialy się opinie o tych maszynach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast Flexa VRG kup sobie makite. Jesli planujesz profesjonalnie sie zajmowac i tak rotacji nie ominiesz. Rupes, flex spoko, ale za polowe kwoty kupisz sobie takie same maszyny Kraussa, ktore w skutecznosci w ogole nie ustepuja ww. Ale jesli chcesz isc markowo to mimo wszystko zostalbym przy Flexie. Rotacja i 15stka, na poczatek taki zestaw bym kupil.

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż maszyne vrg rupesa mille nowa i rotacja lh19 rupes nowka sztuka, sprzęty bralem na dotacje okolo 2 tygodni temu, tylko wyjete w celu sprawdzenia. Sprzedam po dobrych cenach, tak samo sounmatch 2 odkurzacz sucho kompresor itd 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż maszyne vrg rupesa mille nowa i rotacja lh19 rupes nowka sztuka, sprzęty bralem na dotacje okolo 2 tygodni temu, tylko wyjete w celu sprawdzenia. Sprzedam po dobrych cenach, tak samo sounmatch 2 odkurzacz sucho kompresor itd

A to wolno tak sprzedawać?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😄😄 Panowie ochloncie, mam wszystkiego po pare sztuk nie bede kisil, trzeba kupowac nastepne rzeczy a nie przepierdzielac na glupoty, wzialem juz trzecią a druga w tym roku dotacje, a teraz staram sie o unijne środki...  Tak wiec bez sensu abyście pisalo czy wolno czy nie, czy tez  komus odrzucili. 👍 Trzeba działać coś robić, zaczynałem od kompletnego zera  6 lat temu, teraz porostu wiem co robic... Pozdrawiam 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ochloncie, mam wszystkiego po pare sztuk nie bede kisil, trzeba kupowac nastepne rzeczy a nie przepierdzielac na glupoty, wzialem juz trzecią a druga w tym roku dotacje, a teraz staram sie o unijne środki...  Tak wiec bez sensu abyście pisalo czy wolno czy nie, czy tez  komus odrzucili. Trzeba działać coś robić, zaczynałem od kompletnego zera  6 lat temu, teraz porostu wiem co robic... Pozdrawiam 
 

Jak mozna wziac dwie dotacje?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Cześć ,przymierzam się do zakupów i zastanawiam się czy taki zestaw bedzie dobry a mianowicie :

1 .Rupes mille

2.ibrid nano (short/long neck) nie wiem która bardziej uniwersalna będzie

3.rupes ra75A lub rupes skorpio III

4.flex pe14-2-150 / czy może rotacja z rupesa?

5.rupes lhr 75 E mini

6.rupes lhr 21 mkIII

 

Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Cześć ,przymierzam się do zakupów i zastanawiam się czy taki zestaw bedzie dobry a mianowicie :
1 .Rupes mille
2.ibrid nano (short/long neck) nie wiem która bardziej uniwersalna będzie
3.rupes ra75A lub rupes skorpio III
4.flex pe14-2-150 / czy może rotacja z rupesa?
5.rupes lhr 75 E mini
6.rupes lhr 21 mkIII
 
Dzięki za pomoc
A po co Ci 21 i mille jednoczesnie?

Wysłane z mojego SM-A320FL przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.