Skocz do zawartości

Alfa Romeo 156 [Rosso Proteo]


aro_77

Rekomendowane odpowiedzi

aro_77, odpierdzieliłeś kawal dobrej milicyjnej roboty! :D

Jestem ujarany bo dla mnie jest to najpiękniejszy kolor lakiery i cuda z nim można robić!

Naprawdę wygląda pięknie!

No a co z ta nieszczęsna maską? Do malunku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze podjechac do lakiernika i sie zobaczy czy da sie wybrnac jakos...

 

Moze uporzadkuje co bylo wykorzystane:

1. KESTREL DAS6

2. Pady:

- meg's 7" burgundowy, zolty, czarny

- scholl welniany 125mm

- spot pady 4" lake country zolty, bialy, czarny

- zolte gabkowe

- biale mf

3. PB SSR 3, 2 i 1

4. Czasem przy makabrycznych defektach Farecla G3 (musze ja zamienic na jakis PRO albo 3M)

5. PB Polish With Sealant

6. Insta Finish Butter Wet Wax

 

Dodatki: glinka biala (temachem), sanding pad meg's oraz papier 2000 i 2500 SIA - Szwajcaria, troche tasmy lakierniczej classic, z 10 sciereczek mf, karcher 5.55 + pianownica (Italy), rekawica mf nigrin, benzyna ekstrakcyjna :P ... chyba wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie najlepiej sie z nia pracuje - zdarzzlo sie, ze sie kulkowala lub rozmazala jak guma... Przy czym na bardzo glebokie rysy SSR3 jest za slaba dlatego wspomagalem sie farecla g3. SSR 1 jest bardziej "tlusty, oleisty" i z nim ladnie sie pracowalo natomiast jest najbardziej lajtowy wiec za wiele nie mial roboty bo moj 10cio letni lakier byl w strasznym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis udalo mi sie zrobi maly filmik pokazujacy odpychanie wody Butter Wet Wax'a po tygodniu i jednym myciu:

Na szybie jest produkt polski UNIQUE Gamur - niewidzialna wycieraczka (tez tydzien po naniesieniu) - auto uzytkowane normalnie, dojazdy do pracy w sumie 400km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis udalo mi sie zrobi maly filmik pokazujacy odpychanie wody Butter Wet Wax'a po tygodniu i jednym myciu.

 

Sheeting taki bez rewelacji (identyczny jak samo SRP po takim samym okresie). Pokrywa się to mniej więcej z obiegowymi opiniami na temat Wet'a. Ale ważne ,że wygląda - a wygląda naprwdę ładnie.

 

Ogólnie bardzo dobra robota. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.