Skocz do zawartości

Wybór past polerskich


darecki11111

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

a na ostateczne wykonczenie po ex0406 brać np 0306 czy kocha antihola? Mam volvo z 2009 i lakier w bardzo dobrym stanie, black saphire metalic i chciałbym go delikatnie odświeżyć, usunąć mikro ryski od glinki i złego mycia. Maszynę mam ta z juli DA. Planowałem zrobić odświeżenie samą pasta finiszowa ale chyba taki antihol by nic nie ruszył. Lakier orginal procz maski już malowana.

ile pasty zejdzie mi na całe auto tak plus minus? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Adiq87 napisał:

a na ostateczne wykonczenie po ex0406 brać np 0306 czy kocha antihola? Mam volvo z 2009 i lakier w bardzo dobrym stanie, black saphire metalic i chciałbym go delikatnie odświeżyć, usunąć mikro ryski od glinki i złego mycia. Maszynę mam ta z juli DA. Planowałem zrobić odświeżenie samą pasta finiszowa ale chyba taki antihol by nic nie ruszył. Lakier orginal procz maski już malowana.

ile pasty zejdzie mi na całe auto tak plus minus? 

hmm ten sonax ma w wykończenie na 6 w skali. Możesz tą samą pastę połączyć np. z padem finiszowym 😉 zamiast dokładać inna pastę z wykończeniem 6 w skali.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widzialem na kanale Mx Nowik co robił tą pastą, ale biorę pod uwagę to że jestem początkujący i boję się że coś tam porobie na lakierze a taki finisz zawsze się przyda na później ewentualnie podzielę zakup z kolegą na pół który również zajarał się detailingiem. Tylko właśnie nie wiem ile pasty się zużywa na całe auto powiedzmy wielkości passata w kombi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widzialem na kanale Mx Nowik co robił tą pastą, ale biorę pod uwagę to że jestem początkujący i boję się że coś tam porobie na lakierze a taki finisz zawsze się przyda na później ewentualnie podzielę zakup z kolegą na pół który również zajarał się detailingiem. Tylko właśnie nie wiem ile pasty się zużywa na całe auto powiedzmy wielkości passata w kombi.
100ml
Trudno określić

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w sumie prosto policzyc ... na pada dajesz 3-4 krople i robisz tym obszar 4x 125mm na 4x 125 mm , no i teraz pomnoz sobie ile takich obszarow masz na aucie i juz wiesz ile kropli zuzyjesz 🙂 

Jednak czy jeden przejazd na takim obszarze Ci wystarczy , czy bedziesz musial taki obszar np. 4 razy ciac tego juz nikt nie wie i nie jest w stanie poprawnie odpowiedziec na Twoje pytanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dzięki za podpowiedzi z tym liczeniem najlepsza, aczkolwiek też na to wpadłem wcześniej :-)

To teraz z innej beczki , czy taka pastą typowo finiszową jak kock 2.01 antihol zrobię na twardym lakierze Volvo jedno etapowe odświeżenie usuwając przy tym drobne niedoskonałości i delikatne utlenienie czy nie zauważe różnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 11.03.2019 o 00:39, Kostek88 napisał:

Ktoś używał już rupes uno protect?

Trochę odkopię temat ale koledze nikt nie odpowiedział na pytanie a też zastanawiam się nad tą pastą na szybkie akcje dla zamiast menzerny 3in1. Bardzo mało jest ogólnie informacji na jej temat a na YT widziałem że radzi sobie lepiej niż 3in1 i HD speed. Ktoś coś jak się nia pracuje? Czy bardzo zapycha pady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.