Skocz do zawartości

CleanTech Co EasyOne Spray Wax


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

@Syrio Masz tu w sumie racje troszkę kropelkuję trochę tafluje, ogólnie spoko 😜 . Obserwuje temat chodź nie wiem co aktualnie kropelkuję bo ostatnio mam taka kanapkę Fusso  (4.5 miesięczne )na to położyłem po myciu piana z myjki Wet Coat kolejnego dnia myłem auto na 2 wiaderka   i położyłem Megsa UQW ale słabo się docierał  przy dużej wilgotności to położyłem na resztę auta  Botoxa 😛. A dwa dni tak pojeździłem popadało opryskałem TFRem bo był lekko brudny i na to położyłem na bogato CTEOS. bo auto było czyściutkie. Ja też robie bardzo dużo kilometrów w tygodniu (400-500) będę obserwował 😉 . Po pierwszej jeździe w deszczu auto ładne czyściutkie .@menior Ja mam taka kanapkę jak wyżej wydaje mi się ze nie zaburza mocno tego co pod spodem bo na dachu sam wet coat i zachowuje się identycznie , więc wątpię aby tak mocno ingerował zresztą @mx_nowicki robił test i tak to pokazywało . 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maciek-drummer a czemu produkt do powłok miałby się nie nadawać do wosku? Wiele QD/QW nie nadaje się do powłok bo je zapycha, zostawia tak dużo depozytów, że zaburze top powłoki. Easy one można kłaść na mokry i suchy lakier, moment odparowuje, zostawia mega śliskość i lekko nabłyszcza. Do tego jest trwały. Nie widzę przeciwwskazań, aby traktować go jako top na wosk albo samodzielne zabezpieczenie.

Wczoraj rano miałem podobne krople na Easyone jak i Quick Wax od ADBL (położone na masce). Te na QW były bardziej krągłe. Niemniej easyone nie da takich kropel jak np SSW. Ale to wynika z charakterystyki produktów. SSW jest b. tępę, daje krąglutkie bąble. Easyone jest śliski i hydrofilowy.

Wydaje mi się, że każdy produkt typu QD coś wnosi i lekko zaburza to co pod spodem tak długo, jak leży. Nie może być inaczej. Nawet szampon zaburza hydro. Ale Easyone nie zaburza tak mocno wyglądu jak np QD1, SSW czy Show Detailer. 

Może chłopaki z @cleantechco coś dodadzą 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
22 minuty temu, Syrio napisał:

Nie pogarszają. Ale dodaja dużo od siebie i zmieniaja to co pod spodem. Ten produkt tak mocno nie ingeruje. 

Tak zgadza się, produkt w zamyśle ma być neutralny I wielofunkcyjny. Nada się do powłok, woskow jak I jałowego lakieru. Pamiętajcie proszę że na rynku woskow, powłok powstaje mnóstwo i nie wiemy czy na każdym bedzie zachowywał się identycznie. 

Ssw A EasyOne to bardzo różne produkty pod kątem składu jak i przeznaczenia I efektu dlatego też nie za bardzo jest je jak porównywać  🙂 każdy ma swoje zalety i wady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Pozwolę sobie dodać coś od siebie. Wczoraj uzyłem pierwszy raz tego środka. 

Aplikacja bezproblemowa, przyjemna. Produkt szybko odparowuje. Nałozyłem na mokrą maskę (na połowę). Na drugiej połowie był Sonax BSD. No i w nocy padało, rano ładne krople, ale co mnie interesowało to zrzut wody. No i faktycznie. Jadąć strona z EasySpray Waxem mocno odznaczyła się od BSD. Szybko woda zeszła z maski, natomiast BSD krople trzymał na masce i dużo tego nie zjechało. 

Wizualnie też daje bardzo miłe efekty. Będzie stosowany regularnie na aucie, którym poruszam się na codzień. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, Geniusz napisał:

Pozwolę sobie dodać coś od siebie. Wczoraj uzyłem pierwszy raz tego środka. 

Aplikacja bezproblemowa, przyjemna. Produkt szybko odparowuje. Nałozyłem na mokrą maskę (na połowę). Na drugiej połowie był Sonax BSD. No i w nocy padało, rano ładne krople, ale co mnie interesowało to zrzut wody. No i faktycznie. Jadąć strona z EasySpray Waxem mocno odznaczyła się od BSD. Szybko woda zeszła z maski, natomiast BSD krople trzymał na masce i dużo tego nie zjechało. 

Wizualnie też daje bardzo miłe efekty. Będzie stosowany regularnie na aucie, którym poruszam się na codzień. 

Jakbyś miał jakieś foto z podobnego porównania to z chęcią wrzucimy na fanpage   🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2020 o 22:33, cleantechco napisał:

Jakbyś miał jakieś foto z podobnego porównania to z chęcią wrzucimy na fanpage   🙂

Wrzuciłem dziś na auto, maskę podzieliłem i położyłem kilka środków. Będzie padało to pokaże jak to się zachowuje 🙂

Mogę dodać, że porównując np do wspomnianego BSD znacznie łatwiej się aplikuje, znacznie lepszy efekt (do tej pory nie robiłem takiego bezpośredniego porównania do BSD) no i co nikogo nie zdziwi znacznie bardziej śliski lakier.  Jednak z kolei woski i detailery zawierające carnaube są jeszcze bardziej śliskie i dużo mocniej przyciemnia. ESW przyciemnienie na minimalnym poziomie zostawie (ale to gdzieś pisaliście, że ESW nie dodaje jako tako nic od siebie wizualnie). Na pewno leciutko przyciemnia i nabłyszcza. Jednak najważniejszą cechą jest tutaj dla mnie aplikacja, docieranie i zrzut wody, a więc i czystość auta czy łatwo utrzymać. 

 

Trochę popada, umyje auto i dopiszę dalszą opinie 🙂

 

89f08eeb1720cea7med.jpg

08b5d5eb725c2f3amed.jpg

a0b3eb097bfdcf78med.jpg

 

W cały tym zestawieniu jako jedyny nie wymagał użycia drugiej fibry. BSD z reguły też nie używam, ale zostały mazy (maska dość ciepła, ale nie gorąca).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 27.06.2018 o 22:45, Domel napisał:

A tutaj porównanie a właściwie różnice miedzy CleanTech Co EasyOne Spray Wax vs ADBL Syntetic Spray Wax - po 22 dniach

 

Bardzo ładnie widać różnicę w zachowaniu 🙂

 

Nie wiem, czy to tylko u mnie, czy serwer fotek sie wysypał - mam czarną dziurę. Nie mam tu zdjęcia / filmu. Proszę o uzupełnienie tekstem werdykt, bo tak to treść szybko staje się nieaktualna / nie do sprawdzenia, jaki wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, white_pl napisał:

Nie mam tu zdjęcia / filmu. Proszę o uzupełnienie tekstem werdykt, bo tak to treść szybko staje się nieaktualna / nie do sprawdzenia, jaki wynik.

@Administrator znowu filmiki wypadły po updejcie 😉 Da się to jakoś przywracać ?

 

Spoiler

image.png.a0b9f6561da3d9b18fc3ffc877893c96.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.