Skocz do zawartości

Daniel Washington Alu-Strong


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

daniel-washington-alu-strong-srodek-do-m

Cytat

ALU STRONG - marki Daniel Washington. Środek do mycia i doczyszczania aluminium, felg i jego stopów a także stali nierdzewnej. Przeznaczony do mycia felg aluminiowych (za wyjątkiem polerowanych i chromowanych). Skutecznie myje, oraz usuwa produkty utleniania z powierzchni metalu. 

Sposób użycia:

- Nanieść roztwór preparatu na czyszczoną powierzchnię przy pomocy spryskiwacza pneumatycznego niezwłocznie spłukać dokładnie wodą. W przypadku silnych zabrudzeń można pozostawić na nieco dłuższą chwile i użyć szczotki następnie spłukać wodą.

Cena około: 29,00 zł brutto

 

Nie będzie to test, nie będzie to porównanie a jedynie prezentacja tego produktu i efektu działania.

Założyłem ten wątek bo temat jest rozwojowy i zamierzam go kontynuować, żeby mi nie umknął.

Wpadł mi w ręce niedawno ten płyn i za bardzo nie wiem z czym można by go z testować i porównać. Jak macie jakiś kandydatów - dajcie znać w komentarzach.

Postanowiłem użyć go na lekko zaśnieżanych zaciskach. Ja wiem, że robota jest jeszcze nie skończona bo czas naglił, ale z efektu jestem bardzo zadowolony.

Przed:

2018-04-25_09.00.19.jpg


2018-04-25_09.01.29.jpg


2018-05-04_18.06.23.jpg

 

 

Po:
2018-05-05_14.08.44.jpg


2018-05-05_14.12.17.jpg


2018-05-05_15.04.46.jpg


2018-05-05_15.04.55.jpg


2018-05-05_15.54.12.jpg

Wystarczyło psikać i pędzelkować.

Czy ktoś go już używał ?

Jest to mój pierwszy kontakt z tego typu produktem. Jak widać mocna chemia - raczej nie do częstego użycia ;)

Zaciski w tym stanie mają już bazę na finish i malowanie.

 

cdn...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Raczej mała dostępność produktu sprawia że jest mało popularny 

Cytat

 Wpadł mi w ręce niedawno ten płyn i za bardzo nie wiem z czym można by go z testować i porównać. Jak macie jakiś kandydatów - dajcie znać w komentarzach.

o ponad połowę tańszy tenzi alux (do 20zł za 1l)? ADBL wheel warior?

 

Jest to bardziej żel (jak tuga) czy bardziej wodnisty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.