Skocz do zawartości

Dyspensery/dozowniki past polerskich


YOBACK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy jest tutaj jakaś osoba używająca takich dozowników specjalistycznych do past polerskich? Czy jest to wygodniejsze roziwązanie niż machanie 1kg butelką pasty? Czy samo wyciskanie pasty jest wygodne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 18.03.2018 o 10:52, YOBACK napisał:

To że one są dostępne w sklepach to wiem, pytałem czy z punktu widzenia użytkowania są wygodne, dobrze się pasta wyciska.

Ja keczupówek używam do dressingów do opon, bo z dozownika/pompki kapie potem, a np lanie gyeon tire z buteleczki jest ryzykowne (otwór spory). Mi się sprawdzają, ale myślę, że do past mothers będzie lepszy bo ma lepsze zamknięcie i podczas mieszania nie odpadnie Ci 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tomas22 napisał:

@Birkhof  masz namiary na jakies te dyspensery ok. 250 ml ? 🙂

Kupwałem tutaj: https://mrcleaner.pl/butelki-i-spryskiwacze/mr-cleaner-pusta-butelka-keczupowka-elastyczna-butelka-dyspenser-na-rozne-srodki-355ml?from=listing

Mniejsze są na Ali
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam dyspenserów 300 ml od Gyeon'a i takich "keczupówek", jak w ww linku. Są poręczniejsze od dużych butelek z pastami i AIO - często te większe butle mają zwykły, duży otwór, uniemożliwiający dozowanie produktu na pad. Poza tym zajmują mniej miejsca. Objętość takiej butelki w zupełności wystarczy na dzień pracy przy aucie. Kiedyś próbowałem dozować na pad AIO Carlack z oryginalnego opakowania - to była mordęga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba w porównaniu do oryginalnych opakowań. A z tych dwóch - poręczniejszy i lepiej wykonany jest produkt Gyeon'a. Ale i droższy...

A ta ektykieta z gyeona jest „zdejmowana”?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.