Skocz do zawartości

Fiat 126p (zielony)


miHoo79

Rekomendowane odpowiedzi

Nudzilo mi sie dzis a zeee mam dostep do cultowego juz mocno samochodu postanowilem troche go nablyszczyc a ze po garazu plata sie troche srodkow zrobilem tym co bylo

Lakier oryginalny 10 lat same rysy.... niestety nie mam zdjec przed ;(

 

Reczna robota wiec nie ma takiegopolysku jak przy maszynie ;(

 

1. Mycie

2. shine it all z turtle 2 razy

3. Body & paint shine z HONDY 2 razy

 

Nie czepiac sie matowych progow i brudnych szyb robilem tylko lakierek

 

56feaeaa083e822cm.jpg

 

bb63864f605d1d12m.jpg

 

3d8185677ded9ce2m.jpg

 

1cfab152f4558f6fm.jpg

 

e0d1cf99bbde5b50m.jpg

 

484958378639bf80m.jpg

 

na oponach carvalet supernablyszczacz do opon

f7e64eb1c780fa15m.jpg

 

08d029aeca7029e7m.jpg

 

4ccdf0a9faecb98am.jpg

 

b14f0658b0cd2da6m.jpg

 

6de7bf535fbb84c0m.jpg

 

fef5cb0f9c8fc097m.jpg

 

2392ae54cc5ec3dfm.jpg

 

feaef84074da81f1m.jpg

 

a teraz to co tygryski lubia najbardziej - kropelki ;)

 

96f2200a9d7bdbc6m.jpg

 

8aa7bc14b96543abm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę mało fotek do tego mało pokazujących :( a szkoda ;)

 

Bo napisalem ze nie byl caly robiony.... tylko lakier i tylko nablyszczany rysy sa dalej przy drugim podejsciu zajme sie rysami i zaprawkami bo niestety ruda daje juz czadu...

 

CO chcialbys zobaczyc wiecej?

 

[ Dodano: 2 Kwiecień 2010, 08:07 ]

Nie zardzewiały Elegant- ewenement :)

ano jak dbasz tak masz ;) nie stoi pod chmurka wiec jesle zle nie wyglada, gdyby nie drobna kolizja z tylu nie bylo by nawet zaprawek, teraz po zimie wyszlo wiecej bobelkow tam gdzie kamienie zrobily odpryski ;( ale i tym sie zajmiemy ;)

 

TO juz wersja TOWN - pozniej juz byla tylko HAPPY END

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i to jest prawidzwy duch detailingu! kiedyś pisałem, właśnie o to chodzi - wszystko jedno czy robi się malucha czy zondę, liczy się wczucie. ode mnie duży :good:

 

Wiesz ja lubie kultowe samochody i wole zrobic malucha niz 10 z kolei passata ktorym jezdzil jakis troll...

to tak jeszcze po calosci tylko jakosc kiepska bo i aparat tez stary nooo i nie umyte szyby i zmatowiale progi ktore byly prysniete bollem (trzeba powtarzac co jakis czas bo boll bieleje i schodzi)

 

be65286fc13e896em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był kiedyś taki w rodzinie. W wersji Elegant :-] Tylko w kolorze ostrej czerwieni, która z czasem ewoluowała w polską pomidorówką ze śmietaną 18%... :| No i ojciec go trochę styrał, bo jeździł nim po lasach. Ale spisywał się idealnie. Od nowości go mieliśmy, czyli od '95.

Przy okazji - zacna robota ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zadbany Maluch :) Efekt niczego sobie :)

Efekt jaki jest taki jest ma maja na to wplyw 2 rzeczy:

1. Niskobudzetowe srodki

2. Fabrycznie straszna skorka pomaranczy i niedbale pomalowany przez fabryke..

 

Wiem ze skoke mozna ogarnac papierem ale nie wiem czy chce zmniejszac grubosc jego powloki bo wiecie jak te egzemplarze lubieja szybka byc jedzone przez ruda nieprzyjaciolke ;)

 

Wczoraj po masce przelecialem maszyna iiii zdam foto relacje jak sie zabiore za calosc ;)

Moze przy okazji jakies kompleksowe czyszczenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jak miałem fiacika, fiaciki ... to był tylko castrol... a potem szczyt marzeń to był turtle :)

 

a co do ciszej .... to za tylne boczki napchałem wełny mineralnej a za tyle siedzenie gruby koc i było o niebo ciszej w maluszku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny.

P.s przydały by się osłony do reflektorów te gumy

 

Nigdy w zyciu te gumy sa paskudne i zbiera sie pod nimi syf

 

Klasyka polskiej motoryzacji - fajnie widzieć kolejnego pozytywnie zakręconego, który nawet maluszka dopieszcza :good::good::good:

 

dziekuje

 

a ja jak miałem fiacika, fiaciki ... to był tylko castrol... a potem szczyt marzeń to był turtle :)

 

a co do ciszej .... to za tylne boczki napchałem wełny mineralnej a za tyle siedzenie gruby koc i było o niebo ciszej w maluszku

 

ja nim jezdze od wielkiego swieta albo jak wypucuje, fajne miny maja niektorzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.