Skocz do zawartości

Uzależnienie od KosmetykaAut.pl


Rekomendowane odpowiedzi

a propos detailingworld to ja tam szukam i szukam, przejrzałem wszystkie działy ale nigdzie nic ciekawego ani przydatnego nie mogę znaleźć :roll:

 

zależy czego szukasz bo ja codziennie tam przebywam i wg mnie forum DW jest na wysokim poziomie merytorycznym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co no nic odkrywczego w stosunku do tego forum nie odkryłem, z pewnością jestem jeszcze na zbyt niskim poziomie wtajemniczenia :mrgreen: na pewno plusem jest objętość zawartości DW, dzięki czemu jak wrzucamy jakieś zagadnienie do szukajki to wywala nam kilka stron na dany temat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam, że ja nie mam teraz czasu na przeglądanie :|

Teraz kiedy jest cieplej każdą wolną chwilę spędzam dłubiąc przy aucie.

 

Wychodzę z domu o 8 wracam o 23, nawet do komputera mi się odechciało podchodzić.

Starczy, że cały dzień z nimi walczę w pracy ;)

 

200km dziennie dojazdów do pracy ale to się niedługo zmieni i zacznę nadrabiać zaległości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tu od wczoraj i juz wiem ze to forum bedzie dosc czesto przezemnie odwiedzane, na szczescie ja narazie mam tylko dwa fora ktore bede codziennie lub prawie codziennie odwiedzal... oczywiscie KA i forum na ktorym jestem prawie codziennie(zadko sie zdarza zebym tam przez dwa dni nie zagladal) corollaclub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tu od wczoraj i juz wiem ze to forum bedzie dosc czesto przezemnie odwiedzane, na szczescie ja narazie mam tylko dwa fora ktore bede codziennie lub prawie codziennie odwiedzal... oczywiscie KA i forum na ktorym jestem prawie codziennie(zadko sie zdarza zebym tam przez dwa dni nie zagladal) corollaclub :)

Cześć Konrad!! Miło powitać kolegę z Corollaclub'u. :) Wybierasz się w tym roku na zlot??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś nigdy nie kręciły jakiekolwiek fora, aż do teraz. :oops: I mimo że ma się w zagrodzie i Opla i Suzuki, to nawet się nie zarejestrowałem na żadnym forum motoryzacyjnym (choć już zbieram się od tamtego roku)...

Ale to się chyba lenistwo nazywa, o ile się nie mylę... :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.