Skocz do zawartości

Zakup nowego samochodu


vanquisz

Rekomendowane odpowiedzi

i10 bardzo fajny samochód, jeździłem takim wypożyczonym na Teneryfie, wiadomo silnik 1.0 to demon prędkości nie jest, ale miejsca w środku jak na tej wielkości samochód jest dużo, nagłośnienie również miał fajne, a po za tym klima elektryka itp. bardzo fajny miejski samochód, jak bym miał kupować coś kobiecie to ja bym go wybrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy w domu nówkę i10, bardzo przyjemnie się tym jeździ, wydajna klimatyzacja, zawieszenie miękkie daje poczucie komfortu. Jakość tworzyw w środku bardzo przeciętna, brak wskaźnika temperatury silnika. Dobry stosunek jakości do ceny, dla osób mniej wymagających fajne auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...tak na logikę: po co taki wskaźnik w aucie dla którego "targetem" są raczej kobiety :dontknow:;)

 

a w takim razie to nawet obrotomierz niepotrzebny :good::mrgreen:

 

Natomiast już w takim Civicu IX generacji byłby przydatny, bo zgaśnięcie niebieskiej kontrolki mówiącej, że już można pałować to mi niewiele mówi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] brak wskaźnika temperatury silnika.

W sensie temperatury oleju? Mało który "normalny" samochód go posiada. ;)

Brak też wskaźnika ciśnienia doładowania :thumbdown:

:lol:

Zrozumiałeś mnie w 100%. :good:

Wiem, choć akurat chyba jako jeden z nielicznych złapałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saddam, Zapewne w sensie temp płynu chłodzącego ;)

ale i z tego "udogodnienia" rezygnuje chyba większość porducentów ostatnimi czasy :|

 

Co jest dla mnie nie pojęte... Bardzo wiele marek od tego odchodzi. Nawet gdzies w bmw serii 1 nie ma temp. cieczy chlodz.

 

 

Sam u siebie dorzuciłem zegar temp. oleju bo zimą wiadomo kiedy można jechać a latem kiedy przy +38C na zewnątrz wiadomo ile kmh jechać na autostradzie ażeby nie zagotować auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Matka kupiła i10 i jest zadowolona (sam biegałem szukać jej Up'a, no ale uparła się i kupiła). Po przesiadce z Seicento jest po prostu skok cywilizacyjny... Cena niższa, bo autko powyprzedażowe. Jedyne co ją irytuje to brak lusterek w osłonkach przeciwsłonecznych i tu podpinam się pod kolegę wyżej - myślę, że wymieniłaby obrotomierz na takowe lusterko. Ahahahhahah. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wersja Move up, wypas slaby bo wzialem tylko pakiet radio/klima i kolo zapasowe. W serii jest elektryka, poduszki, esp. Jak na mieszczucha mysle wystarczy. Silnik 1.0 60km ze skrzynia ASG.

 

Co do cen to kazdy sobie moze sprawdzic konfigurator. Marże na upa sa male, ale w granicach 5-8% rabatu mozna wyrwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Odswiezam troche watek. Pod koniec roku konczy nam sie leasing na 508ke i powoli zaczynamy sie rozgladac za czyms nowym. Zalozenia:

 

- automat

- moc w okolicach 180-200km

- klasa srednia, sedan

- wygodne fotele (spotowe lub komfortowe)

- budzet ruchomy 120-160k zl

- nowe lub jakies demo od dealera

 

Na razie przychodzi mi do glowy:

1. Mazda 6 2,5 litra benzyna w najwyzszej wersji (skora, navi, kola 19") - okolice 140k zl

2. Insignia biturbo diesel 4x4 - tylko tu cena nowki zaporowa bo ponad 160k zl. Demowka od dealera z przebiegiem 10k km do wziecia za ok 125 k zl, nawet tym konkretnym jezdzilem: http://otomoto.pl/opel-insignia-executi ... 59672.html

3. We wrzesniu wchodzi nowe 508 - za 140k mozna miec najbogatsza GT Hdi 180km na full ledach, skorach, sportowym fotelu itd.

 

I to w zasadzie tyle, na nic z klasy premium nie starczy. Uprzedzajac pytania Superb sie nie podoba :)

 

Jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.