Skocz do zawartości

Gtechniq Serum Black vs Ceramic Pro 9h vs... alternatywy?


ptr

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem samochód i chciałbym zabezpieczyć lakier, ułatwić sobie mycie i uzyskać błysk zapewniający widoczność z kosmosu. 

Trzy pytania:

  1. Wstępny rekonesans skierował mnie w stronę Gtechniq Serum Black (mam ofertę na 3800 netto) i Ceramic Pro 9h (oferta na 3000 netto). Co będzie lepszym wyborem? Lakier to Bluestone Metallic z palety BMW.
  2. Czy folię zabezpieczającą mogę nałożyć później, po kilku miesiącach? Czy Xpel to dobry wybór?
  3. Jak myje się auto z powłoką? Czytam sprzeczne informacje - czy mogę po prostu potraktować auto z myjki ciśnieniowej przy stacji?

Dzięki za odpowiedzi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
13 godzin temu, ptr napisał:

Kupiłem samochód i chciałbym zabezpieczyć lakier, ułatwić sobie mycie i uzyskać błysk zapewniający widoczność z kosmosu. 

Trzy pytania:

  1. Wstępny rekonesans skierował mnie w stronę Gtechniq Serum Black (mam ofertę na 3800 netto) i Ceramic Pro 9h (oferta na 3000 netto). Co będzie lepszym wyborem? Lakier to Bluestone Metallic z palety BMW.
  2. Czy folię zabezpieczającą mogę nałożyć później, po kilku miesiącach? Czy Xpel to dobry wybór?
  3. Jak myje się auto z powłoką? Czytam sprzeczne informacje - czy mogę po prostu potraktować auto z myjki ciśnieniowej przy stacji?

Dzięki za odpowiedzi. :)

1. Pierwsze pytanie, skąd jesteś? :) Być może uda się trochę zejść z ceny :)
2. Jeżeli chcesz zabezpieczenie folia+ceramika to pierwsza musi iść folia.
3. Auto najlepiej myć tylko czystą wodą z właśnie takich myjek - do bieżącej pielęgnacji wystarczy. Wiadomo, jak nie dotkaniemy samochodu to go perfekcyjnie nie wyczyścimy. Do mycia samochodu z ceramikę wystarczy standardowa metoda na dwa wiadra, raz na 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmiało mogę polecić Cat Red z Przeźmierowa https://www.facebook.com/catredcolorchange/

Osobiście znam chłopaków co kleją i tych co aplikują powłoki więc zdecydowanie polecam!
Folie im szybciej nakleisz tym lepiej. Xpel ultimate to zdecydowanie dobry wybór.
Łącząc Xpel i CS Black pewnie jakiś rabat możesz ugrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.