Skocz do zawartości

Shiny Garage Interior Cleaner


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

2017-12-01_23_01_58-_Shiny_Garage_Interi

 

 

Opis Producenta:

Cytat

Shiny Garage Interior Cleaner to wielofunkcyjny, gotowy do użycia produkt przeznaczony do czyszczenia wszelkich elementów wewnątrz samochodu. Bez problemu usuwa zabrudzenia z plastików, podsufitki, mniej uciążliwe plamy z tapicerki czy elementów skórzanych. 

Preparat zawiera aktywne składniki czyszczące dzięki którym szybko penetruje i rozpuszcza zabrudzenia, pozwalając na ich skuteczne i bezpieczne usunięcie.

- wydajny,
- łatwa aplikacja,
- skuteczny na każdej powierzchni,
- nie pozostawia tłustego nalotu,
- przyjemny, jabłkowy zapach.

Przystępujemy do zabawy

2017-12-01_20.11.45.jpg

Etykieta:
2017-12-01_20.11.56.jpg

 

Pacjent to 13 letnie MK1 z wnętrzem ostatni raz pranym około 3 lata temu.

 

2017-12-01_20.12.25.jpg

 

Konsystencja wodnista, wydajna i mająca świetny zapach:
2017-12-01_20.12.55.jpg

 

Pierwsze szczotkowanie - dość szybkie i pobieżne.

Normalnie szok. Ile tego syfu tam siedzi ;/

Wspominałem wiele razy, że nie nawidzę robić wnętrza ale najwyższy czas się za to zabrać ;/
2017-12-01_20.14.22.jpg

Próbowałem sklecić jakies 50/50
2017-12-01_20.15.17.jpg

 

Czysta MF przed szczotkowaniem
2017-12-01_20.15.54.jpg

 

Szczotkujemy
2017-12-01_20.17.00.jpg

Wycieramy.

Blehhhhh ;/
2017-12-01_20.17.19.jpg
2017-12-01_20.17.29.jpg
2017-12-01_20.18.28.jpg
2017-12-01_20.19.13.jpg

 

Bleeeeh
2017-12-01_20.19.16.jpg

 

Mała pianka i dajmy mu 2 minuty na zadziałanie.
2017-12-01_20.19.52.jpg

 

Aparat złapał przebicia. Środek czysty.
2017-12-01_20.21.04.jpg

 

Walczmy dalej. Całe auto.


2017-12-01_20.34.03.jpg

 

Wszystkie boczki zajęły mi jakieś 15 minut. RE WE LA CJA !

 

 

Efekt po i oczywiście 50/50

2017-12-01_20.52.35.jpg
2017-12-01_20.59.42.jpg

 

Po lewej wyczyszczone po prawej nie. Efekt zauważalny.

 

 

Podsumowanie.

+ Produkt robi to co ma robić i zajmuję mu to bardzo krótko.

+ Świetnie pachnie.

+ Jest bardzo wydajny

Polecam każdemu sprawdzić u siebie. Moje boczki odzyskały dawną świeżość i głębie czystości. Wszystko na plus.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam aż ktoś zrobi porównanie Gyeon Vinyl Clenaer , Custom Factory i z Sonax Profiline Interior Plastic Cleaner , który notabene @Domel mógłby przypaść Ci do gustu przez to że zostawia po sobie już jakieś matowe wykończenie , fajnie pachnie , no i pracuje się przyjemniej niż APC a na koniec w razie potrzeby i tak można nałożyć swój ulubiony dressing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DrozdekPL napisał:

Sonax Profiline Interior Plastic Cleaner , który notabene @Domel mógłby przypaść Ci do gustu przez to że zostawia po sobie już jakieś matowe wykończenie , fajnie pachnie , no i pracuje się przyjemniej niż APC a na koniec w razie potrzeby i tak można nałożyć swój ulubiony dressing

@DrozdekPL zgadzam się z Twoją opinią o Sonax jest mega i mi bardzo przypadło do gustu;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 godziny temu, Brusu napisał:

Co to za szczoteczka, którą szorujesz? Spisuje sie?

hahaha zabij mnie :P to jest szczotka do polerowania butów z Wojasa :D Ale włosie ma super i wiozłem ją do tapicerski :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Brusu napisał:

Jak coś jest "głupie" ale działa to już nie jest głupie xd trzeba bedzie obadać:p

Dlaczego głupie? :)

Mam te same szczotki co @Domel z wojasa właśnie. Nie różnią się niczym w porównaniu z tymi "detailingowymi" ze sklepów poza ceną... Głupie jest w tym przypadku przepłacanie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dałem w cudzysłów ;) nie uważam tego za głupie ale tak mi to powiedzonko jakoś podpasowało. Kurde, faktycznie, sprawdziłem w necie takową szczoteczke. Dycha różnicy w takim produkcie w porównaniu z colourlockiem to już coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Fredi88 napisał:

Nie różnią się niczym w porównaniu z tymi "detailingowymi" ze sklepów poza ceną... Głupie jest w tym przypadku przepłacanie

To dziwne , bo niedawno krucjatę toczyłeś bo ktoś użył pędzelka z Casto zamiast  "cholernie drogiego ale detailingowego" :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, powalla napisał:

To dziwne , bo niedawno krucjatę toczyłeś bo ktoś użył pędzelka z Casto zamiast  "cholernie drogiego ale detailingowego" :o

hahaha :D

nie dajmy się zwariować ;) Ok to nie lakier albo atłasowe suknie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, powalla napisał:

To dziwne , bo niedawno krucjatę toczyłeś bo ktoś użył pędzelka z Casto zamiast  "cholernie drogiego ale detailingowego" :o

Nie wiem, czy źle wstałeś, czy ból głowy... czy d*py czy zwykłe czepialstwo... Nie rozumiem wyciągania takich nic nie znaczących rzeczy w temacie z interior cleanerem. Widocznie musisz mieć ze sobą jakiś problem i tylko czekasz żeby jakiś stary problem wygrzebać i komuś coś dopiec. Nie mój problem...

Niestety masz jakieś braki w pamięci bo problemem nie było to gdzie był pędzel kupiony a to, że był z metalową skuwką przez co było niebezpieczeństwo porysowania lakieru i radziłem na przejście na okrągłe pędzelki plastikowe które są po prostu bezpieczniejsze i poręczniejsze. A czy one są detailingowe czy nie to mam głęboko w 4 literach. Swoje kupiłem w sklepie kompletnie niezwiązanym z detailingiem (obi chyba), ale jak nie chce mi się specjalnie jechać do obi to przy okazji zakupów wrzucę sobie do koszyka pędzelek ADBL czy SG. Nie widzę w tym problemu. Nie jestem typem człowieka co złotówkę ogląda 2 razy z 2 stron. Nie jestem też "bananem" i to, czy na wiaderku mam castorama czy meguiars jest mi obojętne pod warunkiem, ze oba są tak samo praktyczne i wygodne w pracy. Pędzelki płaskie z metalową skuwką nie są... dlatego polecałem plastikowe okrągłe. Gdzie kupione to obojętne. Jeszcze jakieś asy w rękawie masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powalla czy ty potrafisz choć raz przeczytać ze zrozumieniem co napisałem?! Pomogę ci...

23 minuty temu, Fredi88 napisał:

radziłem na przejście na okrągłe pędzelki plastikowe które są po prostu bezpieczniejsze i poręczniejsze.

 

23 minuty temu, Fredi88 napisał:

Nie jestem też "bananem" i to, czy na wiaderku mam castorama czy meguiars jest mi obojętne pod warunkiem, ze oba są tak samo praktyczne i wygodne w pracy. Pędzelki płaskie z metalową skuwką nie są... dlatego polecałem plastikowe okrągłe.

To odnośnie ich owinięcia. Tamte były z tego co pamiętam nieowinięte. Owinięte miałeś ty. Dla mnie są również niepraktyczne bo niewygodne. I tyle... więcej OT ciągnąć nie mam zamiaru. Jeśli masz jakieś pytania, uwagi, lub jesteś ciekawy moich preferencji pędzelkowych :shock: to możesz zapytać na PW a nie śmiecić w temacie.

 

Edit... Czyli jednak nie potrafisz czytać ze zrozumieniem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.