Skocz do zawartości

MAXIFI Master Pre-Spray & Power Rinse czyli zgrany duet


Fitte

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dzięki uprzejmości MAXIFI dostałem do przetestowania produkt do prania jak i płukania.

IMG_20170923_102634.jpg

 

Cytuj

Master Pre-Spray to bardzo skuteczny, skoncentrowany pre-spray w formie proszku. Dzięki wysokiemu pH oraz zaawansowanej formule skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia, których inne środki nie są w stanie ruszyć. Master Pre-Spray został opracowany szczególnie do czyszczenia mocno zabrudzonych wykładzin i tapicerek samochodowych. Szybko uderzające surfaktanty natychmiast penetrują i oddzielają brud od włókna rozpuszczając go w łatwej do wypłukania zawiesinie. Dla wzmocnienia skuteczności usuwania tłustych zabrudzeń produkt został wzbogacony naturalnym rozpuszczalnikiem CITRUS POWER. Formuła TOTAL PROTECTION chroni Twój sprzęt przed korozją oraz powstawaniem osadów. Rozcieńczalny 1:66

 

Cytuj

Maxifi Power Rinse jest ultra-skoncentrowanym detergentem do ekstrakcji o wysokiej zawartości substancji aktywnych. Wyprzedza konkurencyjne produkty w testach i jest ekonomiczny w użyciu. Power Rinse zawiera unikalną kompozycję składników, które szybko rozkładają i rozpuszczają najcięższe zabrudzenia, a technologia M-BRITTLE™ nadaje włóknom miłej w dotyku miękkości i zabezpiecza je przed szybszym brudzeniem się. Power Rinse został wzbogacony naturalnym rozpuszczalnikiem CITRUS POWER, aby jeszcze skuteczniej usuwać tłuste zabrudzenia. Dzięki formule TOTAL PROTECTION Twój sprzęt jest chroniony przed korozją oraz powstawaniem osadów. Rozcieńczalny 1:660

 

Do 500ml ciepłej wody z czajnika wsypałem jedna miarkę (15g) PRE-SPRAY a następnie dolałem drugie 500ml letniej wody.

IMG_20170923_102944.jpg

 

Do odkurzacza na około 10L wsypałem jedna miarkę (15g) do letniej wody

IMG_20171012_092016.jpg

 

Pacjent Opel Astra, właściciel górnik. W rzeczywistości fotele wyglądały dużo gorzej, aparat był dla nich bardzo łaskawy :D

IMG_20171011_094117.jpg

IMG_20171011_094127.jpg

IMG_20171011_094148.jpg

IMG_20171011_094135.jpg

 

No to lecimy ^^

IMG_20171012_093039.jpg

IMG_20171012_094346.jpg

IMG_20171012_094311.jpg

IMG_20171012_094320_1.jpg

IMG_20171012_110017.jpg

 

Jeden z dwóch zbiorników, które Puzzi wyssał z foteli :D

IMG_20171012_104957_1.jpg

 

Efekt końcowy

IMG_20171012_124207.jpg

IMG_20171012_124211.jpg

IMG_20171012_124230.jpg

 

Wnioski:

W rzeczywistości efekt porwał na kolana, fotele były mocno brudne czego niestety nie widać na zdjęciach. Klient był pełen podziwu jak fotele odżyły.

Było to moje pierwsze pranie z chemią do płukania i jestem pod wrażeniem szybkością wypłukiwania brudu z tapicerki.

Pre-Spray podczas szczotkowania delikatnie się pieni, proszki fajnie się rozpuszczają z ciepłą wodą. 

Na to auto zużyłem jedna miarkę master pre-spray (15g) oraz dwie miarki (30g) power rinse.

Wszystkie plamy puściły i nie miałem z nimi najmniejszego problemu.

Dotychczas używałem bardzo budżetowej chemii a dokładniej Dolphin Pers i nie zawsze byłem zadowolony na dodatek trwało to sporo dłużej.

W przypadku prania chemia ma bardzo duże znaczenie dlatego wydaje mi się, że wybór produktów MAXIFI jest świetnym wyborem.

 

PS. Po przeczytaniu całości mam wrażenie, ze ktoś mnie opłacił a ja po prostu jestem zachwycony ;-)

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Skoro efekt cie zadowala to zostaje nam uwierzyć  na slowo bo po zdjęciach slabo widac. Jedynie co to widac ze wyciaga ten brud wiec napewno brudne byly. Ja zawsze robie zdjęcie z lampa i najlepiej widac brudne fotele zobacz sobie :)

 

Jeszcze takie pytanko dlaczego tak płukanka wylatuje poza ssawke ?? U mnie wszystko leci przed ssawke i od razu jest wciagane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi sam jestem rozczarowany jakością zdjęć, robiąc je to wszystko wyglądało trochę lepiej. O lampie nie pomyślałem, nie wiem czy to przez goniący czas czy co ale często w przypadku robienia testów jej używam. Fotki końcowe robiłem na dworze gdzie akurat świeciło najmocniejsze słońce i mi prześwietliło wszystko.

Z tą płukanką może przez to, że robiłem bardzo wolne przejazdy żeby przepłukać fotel a jednocześnie drugą ręką robiłem zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Noo ja tez duzo kombinuje zawsze zeby uchwycic brudne fotele i z lampa widac wszystko ladnie :). Ja zawsze robie wiecej ale za to szybsze przejazdy zazwyczaj na krzyż  do dołu  do gory w prawo i w lewo. 

A wiem ze odsysac i robiac w tym samym czasie zdjecie to nie latwa sprawa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Efekt jaki można uzyskać ww duetem możecie zobaczyć w mojej relacji w PSB.

Moim zdaniem produkty warte uwagi. Pre-spray działa bardzo szybko i skutecznie. Pieni sie na dość przyzwoitym poziomie.
Ekstrakcja super wypłukuje PS. Nie pieni się. Przyjemnie pachnie podczas pracy. 
Na białych dywanach duet spisał się świetnie.
Dziś robiłem testy na ciemnych dywanach. Pierwsze spostrzeżenia się potwierdziły.
Po wyschnięciu, nie zostały żadne plamy i przebarwienia.
Wydajność na mega dobrym poziomie.
Przy cenie jaka proponuje Maxifi, produkty na stałe zagoszczą w mojej szafce.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można kupić takie testerki na próbę albo ewentualnie jakie macie dostępne najmniejsze opakowania ?....jaka cena ...jakiś link do sklepu...jak narazie używałem sporo chemi...aktualnie pozostaje przy chemspec enzall i formula i nie było konkurenta....jak i plamy która by nie zeszła.ale kto wie może warto spróbować czegoś nowego:-):-) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
57 minut temu, shinekamcar napisał:

jakie macie dostępne najmniejsze opakowania ?....jaka cena ...jakiś link do sklepu

500 gram sa najmniejsze  wszystko masz na stronie 

http://www.maxifi.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem przyjemność otrzymać i przetestować produkty marki Maxifi. Nie będę opisywał produktu bo każdy zainteresowany we własnym zakresie jak będzie chciał to sobie poczyta. 

Z uwagi na brak czasu ograniczyłem się tylko do dwóch zdjęć czyli przed i po. Mam nadzieje ze firma Maxifi nie obrazi się. Jeszcze kilkanaście gram mi zostało tak więc będę systematycznie wrzucał relacje i wnioski z produktów firmy Maxifi.

Fotel kierowcy był zasyfiony brudem jakieś zacieki itp. Fotel koloru jasnego a wiadomo nie jest to łatwy pacjent. Fotel pochodzi od Toyoty Avensis bardzo trudny pacjent ale chyba że względu na materiał i jakość wykonania fotela. Kto robił ten wie. Wszystko przygotowane tak jak producent zaleca  :-) W pierwszej kolejnosci odkurzanie pozniej presprey i odkurzanie odkurzaczem piorący Karcher.   I o to wyniki (na dolnym zdjęciu cień tak pada to nie plama )

31ffe2bcdedfa21bmed.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
5 godzin temu, Balzac napisał:

Mam nadzieje ze firma Maxifi nie obrazi się

Hehe nie :D Czasem nie trzeba wielu zdjęć - wystarczy, aby było widać efekt po praniu :) Dzięki za wykonanie zdjęć i testu :) 

Dodam jeszcze, że dzięki formula MAXIFI M-Brittle fotel nie będzie się szybciej brudził po praniu :) To jest bardzo ważna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 Trafił mi sie brudny środek wiec przy okazji zrobiłem trochę zdjęć zęby zaprezentować co Maxifi ma za produkty :)

Jako Pre-spray uzyłem Master Pre-Spray

Płukanka Power Rinse

Siedzenia prezentowały się tak

z tego co sie dowiedziałem od właściciela, plamy to smary, rozlane piwo, ropa, oleje, kawa i nie wiadomo co jeszcze

20171018_134106.jpg

20171018_134117.jpg

20171018_134130.jpg

20171018_134141.jpg

20171018_134202.jpg

Rozrabiamy Pre-spray 1 miarka na 1L ciepłej wody

20171018_141847.jpg

20171018_142637.jpg

20171018_142649.jpg

Tutaj natomiast płukanka, dałem 8gram na 5L ciepłej wody bo tyle wchodzi do gregora

20171018_141901.jpg

20171018_142914.jpg

Podczas prania zdjęć nie robiłem , wiec musicie wieżyc na słowo ze woda była mocno brudna do płukania zużyłem 2 zbiorniki wiec 10L 

Zdjęcia po suszeniu

20171018_174637.jpg

20171018_174651.jpg

20171018_174717.jpg

20171018_174733.jpg

20171018_174743.jpg

page1.jpg

page2.jpg

page3.jpg

Mam nadzieje ze Firma Maxifi nie obrazi sie  :P ze pozwoliłem sobie wykonać mały test z ich produktami

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
6 godzin temu, Maxifi napisał:

Super, że produkt MAXIFI trzeba wagą w gramach odmierzać, bo jest tak wydajny

no gdybym miał 10L pojemnik na płukankę to sypał bym miarkę  :) ale ze mam 5L tylko to miarka wazy ok 14 gram wiedz dziele na pol i dodaje 1g dla pewności :P w moim przypadku 8gram na 5L wody sprawdza sie bardzo dobrze  :) nie zostają żadne plamy i dobrze sie płucze :) myślę ze 5 gram/5L tez by zrobiło robotę :D przy następnej okazji jak będą mniej brudne siedzenia zrobię płukankę 5g/5L i sprawdzę

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Mam kolejny fajny test  :) Dla @Maxifi

Tym razem trafił sie fotel co nie wiadomo gdzie leżał i ile czasu ale miał juz mech na sobie 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Uzyłem "Maxifi - Master Pre-Spray" i dodałem do niego  "Maxifi - Accelerator"

Do płukania standardowo "Maxifi - Power Rinse"

image.jpg

Woda z płukanki mowi sama co tam sie działo

image.jpg

I na koniec fotel juz po wysuszeniu :)

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, Gesiu_15 napisał:

Chyba Accelerator troszkę wspomógł pre spray bo wszystko zeszło ;)

cos pomógł na pewno bo po dodaniu go do Mastera woda zrobiła sie jak pianka :) i było widac ze cos sie dzieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.