Skocz do zawartości

Daniel Washington SHAMPOO


wifi944

Rekomendowane odpowiedzi

siemka robię test po raz któryś tam :D więc nie hejtujcie  a na pewno nie ostatni mam parę innych produktów których na forum nikt nie testował postaram się jakoś to pokazać 

 

To jest tylko szampon tej polskiej marki jutro dodam test Qd i dressingu do opon i mam jeszcze pianę :)

 

Opis Produktu:

SHAMPOO klasy premium marki Daniel Washington  charakteryzujący się bardzo intensywnym zapachem podczas mycia. Posiada on fantastyczne właściwości myjące, dając jednocześnie świetny poślizg na lakierze. Wytwarza on również bardzo gęstą pianę. 

To lecimy :D dodam że przed szamponem była piana unique athena ;)

tak to wygląda etykiety schludne przejrzyste i ładne butelka też mi się podoba i jest dzióbek do nalewania fajny zamiast normalnej nakrętki :)

BwB2N0el.jpg

mzpT6uBl.jpg

Kolor cieczy czerwony konsystencja taka trochę lekko żelowa ale spoko się wypłukuje z kubka itp :D  noi zapach ja wącham mówię skądś znam to poszedłem do mamy a mama od razu kisiel truskawkowy potem tak wącham jeszcze raz i mówie bez kitu zapach superrrr :)

ivcOCLvl.jpg

Pacjent trochę uwalony 3 tyg bez mycia :D

VnoEVW3l.jpg

sk9aUzsl.jpg

9uNAFKel.jpg

wlałem 50ml na 10 l i taka piana strzał z myjki 

dosyć gęsta i dosyć dużo ja osobiście lubię :)

IsFXzlfl.jpg

XKjTw3Tl.jpg

Jak widać ph neutral jest :D 

kDHwCNp.jpg?1

i piana na aucie

745f0AR.jpg

NVJ2PUK.jpg

tTxd4Zy.jpg

Podsumowanie

Szampon ma fajny zapach super się nim myje, mega poślizg i spoko piany, ładnie się wypłukał nie zostawił zacieków, czego chcieć więcej przy cenie 29 zł myślę że trzyma poziom i nawet jakby więcej kosztował to  bym go kupił drugi raz. nie robiłem zdjęcia jak auto umył ale uwierzcie na słowo ze zrobił to co miał zrobić, umył dokładnie i bez zacieków ja polecam zobaczymy jak pozostałe kosmetyki z tej firmy spodziewajcie się jeszcze 3 testów ;) dzięki i pozdrawiam i komentować :D

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.