Skocz do zawartości

Promocje Tenzi Detailer dla forumowiczów


tenzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

W tym miejscu będziemy Was informować o specjalnych promocjach, które wraz z naszymi dystrybutorami przygotowaliśmy dla członków tego Forum.

Pierwsza promocja zrealizowana we współpracy z naszych sklepem internetowym tenzi.sklep.pl! Dla członków Forum przygotowany został kupon rabatowy o wartości 10% od sumy koszyka w sklepie. Rabat dotyczy tylko produktów z linii Tenzi Detailer. Kod kuponu: FOR2017TDk10p

Uwaga! Promocja jest ważna od 15 do 31 sierpnia 2017!

Możecie więc wykorzystać najbliższe dni na zapoznanie się z ofertą sklepu, aby od wtorku skorzystać z kuponu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj odebrałem paczkę, produkty zabezpieczone pancernie, aż się dziwiłem, że nie szkoda Wam tylu worków i streczu. :D Z kilku sklepów już zamawiałem, ale takiego pakowania nie widziałem. Niezła kupka śmieci była po rozpakowaniu, a to były tylko 4 butelki. Jedyne do czego się doczepie to zakręcanie butelek - każda była mokra. Można je ciut dokręcić przed pakowaniem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Dystrybutor
W dniu 11.08.2017 o 10:39, tenzidetailer napisał:

Pierwsza promocja zrealizowana we współpracy z naszych sklepem internetowym tenzi.sklep.pl! Dla członków Forum przygotowany został kupon rabatowy o wartości 10% od sumy koszyka w sklepie. Rabat dotyczy tylko produktów z linii Tenzi Detailer. Kod kuponu: FOR2017TDk10p

Wznawiamy aktywność kuponu i przedłużamy czas trwania promocji w sklepie internetowym do końca listopada! Zapraszamy do składania zamówień :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.