Jump to content

Regeneracja turbiny - jaka firma?

Recommended Posts

Witam. Panowie i Panie mam mala zagwostke, padlo mi turbo i szukam zakladu, ktory zajmuje sie regeneracja turbin. Czy ktos z Was moze jakas firme polecic? Oczywiscie interesuje mnie taka, ktora wysyla do klienta turbine juz zregenerowana, a oczekuje od klienta starej. Ewentualnie jakas gdzie mozna podjechac, ale to tylko wojewodzctwo malopolskie. Jest sporo takich firm, ale ciezko cos wybrac, nie chce sie naciac na jakis bubel, ktory padnie po miesiacu bo jest zle zrobione. Jesli korzystaliscie z takich uslug i mozecie polecic to dajcie znac.

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Sprawdź TC-Turbo. Miałem korzystać ale okazało się, ze moja w 100% sprawna niemniej kontaktowałem się z nimi i bardzo sensownie gadali. Z resztą można popatrzeć co wyczyniają ze sprężarkami do tuningu na ich fejsowym profilu. Jeśli mają taki model na stanie to wysyłają za kaucja jeśli nie to trzeba im odesłać ale mi mówili, że w 3 dniach się mieszczą. Dzień na wysyłkę do nich, dzień na regeneracja i ustawienie oraz dzień na odsyłkę do Ciebie.

Polecam Mielec... to prawdziwe zagłębie. Robiłem zdaje się w turbo lider. Określona maksymalna kwota za usługę. Kurier odbiera od Ciebie. Zregenerowana turbina wraca na drugi dzień. Po rozebraniu Twojej ostateczna wycena i płatność.