Skocz do zawartości

Wypychanie wgnieceń


LoB

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również miałem taką małą wgniotkę, niestety dość trudną do wyprowadzenia, bo na samym zagięciu blachy. Skorzystałem z usług salonu S-plusa w Gdańsku

 

http://www.s-plus.pl/

 

Na rozmowie telefonicznej uzgodniłem cenę 152zł, jednakże wgniecenie nie zostało wyprowadzone do końca, a tak na 99%, zapłaciłem 100zł. Jednakże w czwartek mam się stawić ponownie, ponieważ wtedy ma być jakiś fachowiec z "drutami", jeśli to wyciągnie do końca- dopłacam resztę

 

PRZED

af18c2039e7c0f8fmed.jpg

 

PO

98d0659f1b4d20a8med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie

 

Mam do usuniecia w mojej Z3 plytkie wklesniecie na masce (podobno je**** hostesa z turtle waxa postanowila sobie zrobic sesje na masce, na majowce z bmw w toruniu - jakby to widzial to fotograf by mial przejebane). Wgniotka jest na tyle mala ze nie z kazdej pozycji ja widac, ale jak sie spojrzy z boku maski to widac (jest na srodkowym garbie maski) .

 

Gdzie zrobie to dobrze w Warszawie lub okolicach ? Dobrze i tanio, bo wkurza mnie to ze w Warszawie duzo rzeczy jest o 100% drozsze jak w innych rejonach kraju.

 

Piszcie z uslug ktorych firm korzystaliscie i z ktorych jestescie zadowoleni a z ktorych nie.

 

A wyglada to mnie wiecej tak :

 

97787744.jpg

43159147.jpg

48761397.jpg

 

 

z gory dziekuje

pozdr.

 

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno je**** hostesa z turtle waxa postanowila sobie zrobic sesje na masce

Powinna za to dożywotnio myć Ci auto topless na każde Twoje zawołanie:P

 

A tak serio, to podpytaj w SMART+ ile za to wezmą, z tego co czytam to nie sa najgorsi w te klocki. Poczekaj na Warszawiaków, może mają lepsze pomysły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie czytałem gdzieś na forach o dwóch miejscach:

 

http://www.bezlakieru.pl

http://www.trotek.pl

 

Jeżeli chodzi o te firmy to niestety nie wiem co, jak, za ile i nic o jakości, ale to obiło mi się o oczy natomiast w tej:

http://autograd.w.interia.pl/

 

był mój kolega i powiedział, że jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis troche pojezdzilem po tych firmach , powyslalem fotki takze na emaile do kilku - powiem tyle ze wybralem juz firme gdzie bede to robil, ale jeszcze poki co nie powiem ktora to ;) . Jak zrobie to napewno opisze swoje wrazenia.

 

Powiem poki co o ktorych mam juz zle zdanie :

Smart plus (bylem na bielanach) - pan powiedzial ze nie zrobia tego bo boja sie zeby nie zrobic gorzej , ze tak duzego nie dadza rady . Dodatkowo koniecznie chcial mi w mowic ze moj samochod jest caly w hologramach (tlumaczenie ze smugi na masce byly na skutek przecierania kurzu such fibra nie pomogly) i ze powinno byc to zrobione lepiej.

Pewnie myslal o ich "fachowej" polerce ktora mialem okazje podejrzec - cale auto w "brei" z rozwodnionej pasy, zero oklejania elementow typu klamki itp ...no comment.

Aha zaczal mi takze malowac paluchem na zakurzonej masce jak wyglada pad waflowy (on go okreslil mianem gofrowego) ...no po prostu bylem w siodmym niebie. Wg niego takie dzialanie wogole nie jest szkodliwe dla lakieru.

 

www.bezlakieru.pl - nie slyszalem nic o jakosci ich uslug, ale opinie na wszelkich forach ktore znalazlem , kiedy ktos cos o nich wspominal to bylo zawsze "autoreklama" - na 2 roznych forach zawsze opinie o dzialalnosci i poziomie uslug tej firmy pisaly osoby ktore mialy dziwnym trafem po 1 poscie :o . Nawet sie z nimi nie kontaktowalem w sprawie mojej wgniotki bo i po co, nie chce kozystac z uslug firmy ktora ucieka sie do takich form reklamy :wallbash: .

 

 

JAK MACIE JAKIES UWAGI i SUGESTIE TO PISZCIE :)

 

Jak juz naprawie to opowiem o poziomie cen we wszystkich firmach gdzie zadeklarowali ze sa w stanie to zrobic.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie nie naprawilem, mialem to robic w Autogradzie w Warszawie ale wlasciciel tej firmy (i chyba zarazem jedyny pracownik) okazal sie byc kompletnie nie powaznym czlowiekiem - NIE POLECAM !!!

 

Najpierw pojechalem, pokazalem maske, ustalilem . powiedzial ze sprobuje i ze raczej sie uda zrobic, wycena 150zl (to bardzo tanio bylo, inne firmy cenily 250-600zl za to) . Mialem zadzwonic za kilka dni sie umowic na termin - tego samego dnia nie chcial tego robic. Wiec dzwonie za tydzien - a on ze wyjechal na urlop, wraca za miesiac, dzwonie za miesiac - wyjechal do sanatorium, dzwonie za kolejny miesiac - zlamal reke . :shock: Dobry agent co ? w miedzyczasie znajomy robil u niego wgnioty i mowi ze cos tam marudzil przed robota ale w koncu zrobil dobrze . Bylo to w czasie jego rzekomego urlopu . Pytal sie o moja Z3 ten znajomy i powiedzial mu ze pamieta samochod, ale ze bal sie ze zrobi to zle i odmowil. Wiec dlaczego mi nie powiedzial prawdy - nie mam pojecia. Potem nawet dzwoniac mowilem mu ze moze sprobuje itp i ze znam prawdziwy powod dlaczego mnie przeklada a on dalej swoje kity wciska.

 

ZENADA ! Robi podobno dobrze ale podejscie do klienta ma doprawdy dziwaczne. Ja juz go odpuscilem, na jego glupote nic nie poradze.

 

RADA: robcie tego dnia ktorego pierwszy raz widzi samochod, nie umawiajcie sie na "za kilka dni" bo on nie moze widac za duzo sie zastanawiac przed robota ...

 

W zwiazku z tym mam pytanie: czy ktos naprawial osobiscie samochod w http://www.bezlakieru.pl/ (firma TOMEX znana z autoreklam na forach w internecie) ? Wycenil mi to w miare dobrze i pisal ze powinno sie to w 100% udac wyciagnac ...tylko te autoreklamy mnie troche odstraszaja .

 

pozdro

dzieki

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie lepiej polakierować go ? Taniej i lepszy efekt.

Co jest lepszego? Że nałoży Ci lakiernik tonę szpachli by wyrównać wgniecenie? Czy to, że będziesz miał inny lakier na jednym elemencie co może być problemem przy odsprzedaży auta- wartość.

Wypychanie wgniecenia jest zdecydowanie lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie wiem czy o tego gościa chodzi ale swego czasu miałem auto u mechanika. Ten opuszczając auto nie zauważył ,że drzwi są otwarte i coś leżało pod nimi. Efekt. wgnieciony rant drzwi i próg. Byłem załamany. Pan mechanik zadzwonił po Pana tzw bojlarza. Nie wiem ile to kosztowało ale efekt oszałamiający. Śladu nie ma a wyglądało poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.