Skocz do zawartości

Wypychanie wgnieceń


LoB

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W małopolsce znam jeden zakład, o ile pamiętam mieścił sie na starej trasie Katowice-Kraków, kontaktowałem się z nimi ale jakoś chętni nie byli do zrobienia mi wgniecenia drzwi i to dość poważnego

Zrobiłem w Katowicach u Dufała - naprawdę moge polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie wgniecenia nazywaja sie bojlami i wiem kto jest w tym mistrzem. Pracuje z tym na codzien na produkcji samochodow. Dotyczy poznania i okolic.

 

Wdzięczny byłbym za jakis kontakt.

Próbowałem u jakiegoś gościa koło Buku wyciągnąć wgniecenia na masce od spadających orzechów :lol: ale skasował 150 i niewiele zrobił. Te wgniecenia na masce mnie wkurzaja ale przecież nie będę lakierował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A ja chciałbym podziękować i polecić kolegę Michała -miki- z Częstochowy. Nie dość że "poza kolejnością" to jeszcze szybko i w koleżeńskiej atmosferze zlikwidował wgniotki na drzwiach mojej reni zafundowane jej przez głombowatych farfocli nie potrafiących wysiadać ze swych "limuzyn".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

A czy trzeba podać jakieś hasło? :D Sorry ale nie mogłem się powstrzymać bo klimat odpowiedzi jest jak z powiesci Iana Fleminga, gdzie James Bond udaje się na spotkanie z agentem KGB. Co z tym hasłem bo melvin moze już więcej nie napisać na tym forum jak nie będzie go znał? Chyba, ze z komisu zostanie gdzieś przekierowany? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jeśli chodzi o firme Dufał z Katowic z czystym sumieniem mogę polecić.

 

Link z moim tematem na temat usuwania wgnieceń z forum Audi A6 (jak jeszcze takim jeździłem)

 

http://www.a6klub.pl/usluga-usuwanie-wg ... ht=dufa%B3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy trzeba podać jakieś hasło? :D Sorry ale nie mogłem się powstrzymać bo klimat odpowiedzi jest jak z powiesci Iana Fleminga, gdzie James Bond udaje się na spotkanie z agentem KGB. Co z tym hasłem bo melvin moze już więcej nie napisać na tym forum jak nie będzie go znał? Chyba, ze z komisu zostanie gdzieś przekierowany? :mrgreen:

 

Nie :P Leżą tam wizytówki z tego zakładu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.