Jump to content

Pierwszy zestaw do 5800s


Recommended Posts

Cześć. Kupuje pierwszą maszynę DA Krauss 5800s. Będę pierwszy raz używał maszyny na aucie. Potrzebuję wszystko co będzie mi potrzebne do korekty one step(pasty, pady, coś jeszcze?), nałożenia cleanera itp. Lakier Renault i Ford. Auta po 2013r.

 

Mam:

Cleaner Dodo Lime nieścierny

Wosk Soft99 Authentic

Ipa, Vampire, glinka od adbl, tar remover, apc.

Link to comment
Share on other sites

Sonax posiada dużo wypełniaczy, dlatego jak najbardziej nadaje się jako produkt All In One w celu szybkiego odświeżenia lakieru, po rozprowadzeniu można pracować bardzo długo ponieważ pasta jest bardzo tłusta.

Link to comment
Share on other sites

Mam taką maszynkę i po przejrzeniu forum oraz ofert na pierwsze roboty wybrałem do niej pady Monster Shine (pomarańczowy i żółty - oba średnio twarde, czarny karbowany - finiszowy) oraz zestaw past Nanolexa. Pracuje się moim zdaniem bardzo dobrze, a wychodzi taniej niż powyżej zaproponowane. Na DA i na początku i tak nie ma co wykonywać full korekt, więc mówimy o zestawie raczej do bieżącego odświeżania i identyczny cel mi przyświecał. Pasty Nanolexa mają mało wypełniaczy, są dosyć tłuste i przez to mało pylą. Oprócz tego plus za ekonomiczne, 100 ml opakowania (ekonomiczne do takich robót z doskoku).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.