Skocz do zawartości

Korekta Czarnej Hondy


bastek28

Rekomendowane odpowiedzi

Napewno pasty mniejszych pojemności bo będę robił zapewne tylko swoje auto a co do padow nie chce przepłacać...  Porostu chciałbym się coś zorientować w kombinacji past i padow przy miękkim lakierze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, jeśli chcesz zrobić czarną hondę to współczuję :/

Te lakiery to jest tragedia, bo jeśli chodzi o wycięcie grubych rys to zrobisz to nawet RoyalPads`em pomarańczowym na paście Kocha 8.

Problem się robi przy usunięciu hologramów i mikro rys.

Ja bym Ci polecił kupić sobie pastę Carpro Essence, pomarańczowy RoyalPads onestep i katować ten lakier na DA.

Później polożysz sobie na to jakiś QD czy wosk i będziesz się uśmiechał od ucha do ucha.

W przypadku pełnej korekty to odpuść sobie, nawkurzasz się tylko i nie będziesz zadowolony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie za sugestie.... Tak jak kolega "MBORO" mowi zapewne odpuszcze sobie pełna korekte... cos tam pokombinuje :) z tym nieszczesnym lakierem... bo z doswiadczenia lakier Hondy to od patrzenia juz sie rysuje:smile:

Cytuj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@bastek28 kup Sonaxa Perfect Finisha, pad tnący np: zielony Rupes, żółtego NATa, żółtego Royala czy coś w tym stylu. Maszyna DA w dłoń i jedziesz - trochę cierpliwości i "będzie pan zadowolony":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie zeby zamiast pasty Sonaxa Perfect Finish kupic  Sonax Profiline EX 04-06 ? Czytałem ze lepiej sie sprawuje z DA? 

A i czy moze orientujecie sie co sa warte gabki  "Thin" -czyli te ciensze np. z Royal Pads -ponoc lepiej sie nimi pracuje na DA? T

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troszke odgrzebuje ale moze sie przyda, na czarną Honde maszyna DA pad z mikrofibry z tłustą pastą tnącą typu koch 8.2, pozniej czerwona gąbka np.Nat i Koch antiholo. Wypracowany Antiholo zdjąć jakims pluszakiem i nie uzywac Ipy do wymywania, zamiast mogę polecic Nanolex EX, dotrzeć go gładką fibrą z zamknietym wlosiem, np Gyeon,Carpro,Nanolex, typowo do docierania powlok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Paweł.. ale zastanawiam sie nad one stepem.... pady z royala i pasta Sonaxa Perfect Finish i zobaczymy co z tego wyniknie...

a i dlaczego lepiej nie wymywac ipa tylko np. Nanolexem EX? wiem ze ipa trochu rozmazuje niz wymywa....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, bastek28 napisał:

a i dlaczego lepiej nie wymywac ipa tylko np. Nanolexem EX? wiem ze ipa trochu rozmazuje niz wymywa....

 

Możesz wymyć IPA lub ADBL Wipe Out Pro :) Używaj czystego Alkoholu izopropylowego . Pamiętaj żeby pryskać na mikrofibrę nie na lakier .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.