Skocz do zawartości

Zderzak po użyciu T&G


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj użyłem na zderzaku(plastikowym lakierowanym) ADBL Tar&Glue i wyskoczył jakiś biały nalot w miejscu gdzie spływało T&G, udało się to spolerować, ale w dotyku ręka się nie ślizga tylko lakier jest jakby klejący, co się stało? I czy też mieliście coś podobnego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na forum była akcja z T&G Shinygarage który to zrobił też jazdę na zderzaku . Poszukaj tego tematu i poczytaj o co tam poszło , bo nie pamiętam dokładnie.

A nie chodziło w tamtym temacie o lampy z tworzywa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Znawca_Bigosu[/ref], nie mówię że u ciebie podda się pod IPĄ, mówiłem że ja miałem taki klar który miękł pod tym. cholera wie co T&G w sobie tak na prawdę mają. ipa może u ciebie nie ruszać go, ale T&G już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym lakiernikiem to bym odpuscił bo znam osobę co dba o auta swoje jeździ na przeglądy perforacji karoserii wszystkie drobne sprawy lakieruje w ramach gwarancji auto systematycznie woskuje i koniec w końcu auto chciał zmienić kto by nie przyjechał to zachwycony był stanem środka auta bo czyste lakier świeci się jak psu j ... Ale każdy ma czujnik lakieru i zaraz ze auto dachowanie miało albo powypadkowe i nikt Ci nie uwierzy że poprawki lakiernicze były robione w aso w ramach gwarancji lub ktoś lekko zarysował auto i lakier był poprawiany mimo papierów z aso . Gdybym nie był świadkiem tego to bym nie uwierzył i od tej pory sam jak coś mam jakąś głęboką ryse czy wgniecenia po "baranie" który blisko staje i z auta nie umie wyjść bo musi auto sąsiada obić zostawiam to i tak jeżdżę . Przykre ale prawdziwe .

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj użyłem na zderzaku(plastikowym lakierowanym) ADBL Tar&Glue i wyskoczył jakiś biały nalot w miejscu gdzie spływało T&G, udało się to spolerować, ale w dotyku ręka się nie ślizga tylko lakier jest jakby klejący, co się stało? I czy też mieliście coś podobnego?

 

Takie przypadki zdarzają się głównie gdy element był lakierowany , a lakiernik nie dodał wystarczającej ilości utwardzacza, lub w przypadku gdy chemia została użyta na "świeżo" lakierowany element . Zużyłem już ponad 50 l tego T&G i jak do tej pory żadnej takiej niespodzianki nie miałem , z resztą przy ori lakierze używając np . Tar & Glue Concept i kilku innych , gdzie niektóre z nich są o wiele bardziej agresywne niż ADBL nigdy nic się nie działo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.