Skocz do zawartości

Rękawiczki nitrylowe jakie


piotr@sta

Rekomendowane odpowiedzi

Wiajcie

Jakiego producenta/sprzedawce byście polecili rękawiczek nitrylowych? Chodzi mi o coś lepszego ale jak wiemy cena nie równa się jakość ale nie wierzę że te po 8zł za 100sztuk są dobre i przy myciu felg po prostu się rękawiczki rozpłyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam rękawiczek nitrylowych Master Glove, płacę coś koło 12zl/100szt. i nigdy nie miałem problemów z żadną chemią. Z pracy wyniosłem nawyk, ze ubieram jedne rękawiczki na drugie do brudniejszej roboty. Kupowanie rękawiczek po 15zł za 10 par jaki ma sens? Bo "detailingowe“?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to patrzę tylko na to, by były bezpudrowe i tanie. Kupuję w aptece po około 15 za pudełko. Niedawno zamówiłem w sklepie detailingowyn rękawice EsentiCare (20killka PLN chyba) ale jeszcze nie miałem okazji wypróbować. Płacić 10 krotnie więcej za napis "do detailingu" nie mam ochoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polecam BLACK MAMBA NITRILE GLOVES :good: Fakt cena spora ale sa naprawde wytrzymałe i wcale nie jednorazowe bo ja cioram do oporu aż rozerwie je o cos ostrego to wtedy biore nowe. Czesto je używam tez do mechaniki przy aucie i oleje im nie straszne niewiem jak z nitro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dotąd takich rzeczy nie używałem, ale jak wczoraj sobie pokleiłem łapy klejem do szyb, a potem nieudolnie to zmyłem nitrem, że teraz mam czarno w zakamarkach, to się przekonałem. :thumbdown:

 

Te polecane występują też w jakiejś "sieciówce" typu Castorama?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uzywam EsentiCare rewelacja :good: . za 23 zlociszy 100 sztuk. W dodatku czarne :kox:

Sa wytrzymałe i można ich wielkrotnie używać. Bez problemu wytrzymuja preparat tar na glue .

W dodatku sa dosyć grube porownywał bym nawet je gruboscia do rekawic. Black Mamba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupić można nitrylowe, winylowe i lateksowe. I moim zdaniem wszystkie są do kitu jeśli chodzi o pracę z ciężką chemią. Dlaczego? Zobaczycie gdy przy pracy z czymś naprawdę mocnym podniesiecie rękę i wam spłynie pod pachę ;)

Używam tych dłuższych żółtych wielorazowych, można je podwinąć, wiec nic nie spływa, starczają na długo i ręce się mniej pocą. Jednorazowe kupuje po 15-20 zł za 100 szt i używam rzadko. Nie widzę sensu wydawania Bóg wie ile na ten sam produkt, do którego ktoś dodał czarny barwnik i podpisał "detailing".

Rękawice jednorazowe i wielorazowe dostaniecie w każdym sklepie, w aptece nie ma sensu o ile nie potrzebujecie wyjałowionych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.