Skocz do zawartości

Excede Heavy Duty Extraction Cleaner


Gozdziu23

Rekomendowane odpowiedzi

Dotarł do mnie Excede , wczoraj na szybko wyprałem fotele w Vito, zapach przyjemny przy nalewaniu, przy praniu już słabo bo wyschnięciu całkowity brak, prałem jedynie przez oprysk 1:10 i plukałem czystą wodą, fotel wydawał się czysty jednak woda była czarna.Jak dla mnie strasznie słabo się pieni , zero śladu po przejechaniu szczotka na wkrętarce.Moze PO z Kocha za bardzo się pieniło ale tu całkowity brak piany nawet przy odciąganiu, z tydzień mam prać bardzo brudne Bravo więc więcej wniosków wysnuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Udało mi się wyprać kilka aut przez te kilka dni, jako pre sprey używam anz all a do płukania Excede.Bardzo wydajny , tani, jak auto normalnie brudne bez jakiś mega plam to czyści super, choć ostatnio busa prałem 3 razy i za 3 razem dalej syf wychodził z foteli.Miałem kupić bańkę 5 l ale okazyjnie kupiłem zestaw z Chemspecu i będę miał zapas przynajmniej na rok....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wam powiem, że jakoś zawsze wracamy do EHDEC. A praliśmy już chyba wszystkim co jest na rynku. Jedyne co to mógłby zapach mieć intensywniejszy który zostaje po praniu. Chyba pierwsze wersje pachniały mocnej teraz od długiego czasu jest słabo.  Cała reszta na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
On 5/31/2023 at 6:02 PM, V1RU$ said:

Ja wam powiem, że jakoś zawsze wracamy do EHDEC. A praliśmy już chyba wszystkim co jest na rynku. Jedyne co to mógłby zapach mieć intensywniejszy który zostaje po praniu. Chyba pierwsze wersje pachniały mocnej teraz od długiego czasu jest słabo.  Cała reszta na plus.

Co to ten EHDEC? Czy to miało być Enz-all?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.