Skocz do zawartości

Poorboy's World


poorboy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 5 tygodni później...

szlacht rozumiem, że jesteś/reprezentujesz oficjalnego dystrybutora Poorboy's World w Polsce?

www.poorboyspoland.com

Pod tyma adresem jest tylko kontakt :( Kiedy będzie normalna strona?

Tak - próbki będą dostępne w okresie rozpoczęcia "sezonu"

Bardzo mnie to cieszy! :) Tzn. kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też zwrócić uwagę, że PB Natty's Blue bardzo wygodnie się rozporowadza

 

o ile wiem najlatwiej wsrod twardych woskow.

jednak są woski, które rozprowadzają się trochę lepiej, ale trzeba przyznać, że wymieniony produkt ma tutaj bardzo dużego plusa.

 

Na zagranicznych forach znalazlem ciekawa sentencje nt PB Natty's Blue - o ile nie kupujesz wosku w cenie powyzej 400-500 pln, nie znajdziesz lepszego na rynku....

to, że na tekst pochodzi z zagramanicznego forum, to nie znaczy, że jest to prawda.

Natty's Blue jest świetnym produktem za tą cenę i prawdopodobnie najlepszym (mówimy ciągle o jego cenie w pl) jednak są lepsze środki w przystępnej cenie i tu powinni się wypowiedzieć fani Victoria Concours, CG 50/50, czy Lusso oro, który mam nadzieję niedługo przetestuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto też zwrócić uwagę, że PB Natty's Blue bardzo wygodnie się rozporowadza

 

o ile wiem najlatwiej wsrod twardych woskow.

jednak są woski, które rozprowadzają się trochę lepiej, ale trzeba przyznać, że wymieniony produkt ma tutaj bardzo dużego plusa.

 

np natty's red ? :P

Na zagranicznych forach znalazlem ciekawa sentencje nt PB Natty's Blue - o ile nie kupujesz wosku w cenie powyzej 400-500 pln, nie znajdziesz lepszego na rynku....

to, że na tekst pochodzi z zagramanicznego forum, to nie znaczy, że jest to prawda.

Natty's Blue jest świetnym produktem za tą cenę i prawdopodobnie najlepszym (mówimy ciągle o jego cenie w pl) jednak są lepsze środki w przystępnej cenie i tu powinni się wypowiedzieć fani Victoria Concours, CG 50/50, czy Lusso oro, który mam nadzieję niedługo przetestuję

 

 

czyli mamy rozumiec ze wiesz, ze sa lepsze, ale to sie dopiero okaze jak przetestujesz tak ? :o hmmmm

 

tak calkiem szczerze - przy produktach produktach tej klasy polemika nad tym ktory jest lepszy gorszy jest dosyc subiektywna, pytanie sie nasuwa jak liczne grono podziela ww opinie, ale to juz troche sie off topic by zrobil, ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wymienionych nie testowałem jeszcze lusso oro.

Mam to szczęście w życiu, że nie jestem związany z żadną z marek produkujących kosmetyki samochodowe. Mam swoje czarne konie i tego się trzymam, a całą resztę mogę ocenić dość obiektywnie.

Fakt faktem, że natty's blue to bardzo fajny produkt i do tego śmiesznie tani, jak za tą jakość, ale bez większych orgii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlacht, z wypowiedzi metysa zdecydowanie wynika, że słowo "przetestuję" odnosi się do lusso oro, wyłącznie ;)

A Ty widzę, że jesteś wielkim fanem PB?

 

takze collinite, menzerna, P21S, black wow, 303, wolfgang i wielu innych, jeśli osobiście pytasz :)

 

 

Fakt faktem, że natty's blue to bardzo fajny produkt i do tego śmiesznie tani, jak za tą jakość, ale bez większych orgii.

 

i to dokladnie zostalo powyzej napisane. produkty ktore wymieniasz sa czterokrotnie drozsze (!) robisz off topic i piszesz nie na temat....

 

powyzej jest napisane "najprawdopodobniej najlepszy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę jak najbardziej na temat, bo nie są to produkty za 400 czy 500 zł.

 

dobra koniec tych naszych filozofii.

 

Lepiej powiedz czy p21s czy też r222 będzie dostępny w pl. Jeśli tak to chętnie zapoznałbym się z cenami. Najlepiej w 1l i 5l opakowaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontaktowałem się z nimi przez stronę. Z tego co słyszłałem to mają zrobić sklep. Przy zamówieniu powołucie się na forum. Na @ otrzymałem info o upuście dla forum gdy pisałem o Red

 

Adam Szlachta

 

Poorboy's World Poland

Cars Care Sp. z o.o.

ul. Szlak 77/134, 31-153 Kraków

mobile: +48 696 412 393 | fax: +48 12 350 58 47

adam@poorboyspoland.com | http://www.poorboyspoland.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu właśnie mamy problem. Domena poorboyspoland.pl jest zajęta ale jak wszyscy zainteresowani widzą jest tam odnośnik na maila. Ja poszedłem do źródła . Steve z Poorboysa oczywiście skierował mnie do dystrybutora w Polsce czyli jak na razie firmy anonimowej.Nalegałem na zakup w USA. Za samą wysyłkę zażyczyli sobie 100$, Znalazłem nieco inne rozwiązanie i połączyłem wysyłkę z zakupem w Megsie W sumie wysyłka za 50 $ tyle że statkiem . Pewnie z miesiąc będzie płynął ale cena za wszystko wychodzi całkiem dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W rzeczy samej, pojedynczo sprawa nieopłacalna. Cena ich sklepie na niecałe 20 $ ale już przy zakupie za 500 $ robi się całkiem spora suma. Poza tym w USA Megs jest tanszy zdecydowanie, Produkty Poorboysa nie różnią się zbytnio PL w niĹĽ. Jednak nie spotkałem sklepu w ktĂłrym jest cała oferta z padami, czy np super mikrofibr zestawami (w kpl 7 szt., od małej do dużego ręcznika-I to wszystko pomnożone x6 za 175 $) I Chciałbym być dobrze zrozumiany. Nie mam nic do dystrybutorów Porządnych kosmetyków samochodowych, Przecież na ich praca i normalna działalność gosp. Ale jak wiadomo detailing zarobkowy to trochę Więcej niż jedne pudełko wosku czy silantu butelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widzę że forum kwitnie nawet w godzinach nocnych :) tak jak pisałem wcześniej, wysłałem meila na adres dystrybutora i otrzymany od nich cennik bardzo ucieszył mnie i mój portfel. Zniżki dla większych ilości też mają, ale ja nie prosiłem o cennik hurtowy. Na stocku mieli niemal wszystkie produkty. Mi po przeliczeniu nie opłacało się sprowadzać z USA i dodatkowo płacić wysokich kosztów za przesyłkę. Nie mówię już o czasie oczekiwania. W rozmowie z nimi też dowiedziałem się że stronka jest "under construction", mam nadzieję iż wrzucą ją szybko. Ta obecna trochę dziwnie wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widzę że forum kwitnie nawet w godzinach nocnych :) tak jak pisałem wcześniej, wysłałem meila na adres dystrybutora i otrzymany od nich cennik bardzo ucieszył mnie i mój portfel. Zniżki dla większych ilości też mają, ale ja nie prosiłem o cennik hurtowy. Na stocku mieli niemal wszystkie produkty. Mi po przeliczeniu nie opłacało się sprowadzać z USA i dodatkowo płacić wysokich kosztów za przesyłkę. Nie mówię już o czasie oczekiwania. W rozmowie z nimi też dowiedziałem się że stronka jest "under construction", mam nadzieję iż wrzucą ją szybko. Ta obecna trochę dziwnie wygląda ;)

 

Możesz wrzucic ten cennik na jakiś serwer albo podeślij na przemaswet@wp.pl. Bo mnie interesował wtedy tylko red i nie pytałem o inne rzeczy. A o stronie też miałem informację, że ma ruszyc w nowym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.