Skocz do zawartości

ExceDe Master Wheel Brush


Gesiu_15

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

 

Poszukiwałem od dłuższego czasu jakieś długiej fajnej szczotki do felg , myślałem żeby kupić szczotkę od WaxPro , wybór padł na ExceDe :) Akurat ExceDe pojawiło się w Kielcach , szybki wypad do ShiningCar i szczotka kupiona :D Dużo osób pytało o tą szczotkę więc postanowiłem Wam ją przedstawić :good:

 

Opis Producenta:

ExceDe Master Wheel Brush to najwyższej jakości szczotka do czyszczenia felg, ergonomiczna rączka wykonana z lakierowanego drewna, włosie poliamidowe o szerokości 12 cm, bezpieczna dla felg i zapewniająca doskonałe czyszczenie. Długość szczotki to około 43 cm!

Cena:

59,90 zł

 

Zacznijmy od prezentacji szczotki . ExceDe Master Wheel Brush otrzymujemy w specjalnym opakowaniu które ma zabezpieczyć włosie podczas transportu :)

 

DSC_0001.jpg

DSC_0002.jpg

DSC_0003.jpg

 

Otwieramy opakowanie :D

 

DSC_0004.jpg

 

I szczotka tak wygląda w całości ;)

 

DSC_0005.jpg

 

Włosie mięciutkie , końcówka szczotki zabezpieczona kapturkiem :)

 

DSC_0006.jpg

DSC_0007.jpg

DSC_0008.jpg

DSC_0009.jpg

 

Przedłużka zabezpieczona jakby koszulką termokurczliwą :)

 

DSC_0010.jpg

 

I piękna rączka drewniana z grawerem firmy :good:

 

DSC_0011.jpg

DSC_0012.jpg

 

Przejdźmy do testu właściwego . Użyłem ExceDe Ultimate Wheel Cleaner :)

 

DSC_0013.jpg

DSC_0014.jpg

DSC_0015.jpg

DSC_0016.jpg

 

Szczotka w dłoń i lecimy :D

 

DSC_0017.jpg

DSC_0018.jpg

DSC_0019.jpg

DSC_0020.jpg

DSC_0021.jpg

DSC_0022.jpg

 

Jednak felga nie jest taka czysta :kox:

 

DSC_0023.jpg

 

Master Wheel Brush tak wygląda po zabiegu :D

 

DSC_0024.jpg

DSC_0025.jpg

 

Felga jak i szczotka została spłukana wodą :good:

 

DSC_0026.jpg

DSC_0027.jpg

DSC_0028.jpg

DSC_0029.jpg

DSC_0030.jpg

DSC_0031.jpg

 

Podsumowanie:

Dziś pierwszy raz użyłem ExceDe Master Wheel Brush i wrażenia pozytywne . Szczotka posiada miękkie włosie , długość szczotki to 43 cm które spokojnie wystarczy do wyszczotkowania felg od środka . Rączka nie jest plastikowa a wykonana z drewna z ładnym grawerem :good: Cena za szczotkę to 59 zł która wydaje się być odpowiednią . Zobaczymy jak będzie z wytrzymałością bo to ważne , wydaję mi się że jest wykonana porządnie na taką wygląda :good: Jedne czego mi brakuje to w rączce nie ma żadnego otworu żeby sobie szczotkę powiesić :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za test i fatygę, mimo, że produkt kupiony, a nie przesłany na testy :) Profi relacja :good:

 

Proszę bardzo :good: Zobaczymy jak z biegiem czasu szczotka będzie wyglądać mam nadzieje że będę ją miał długo :song:

 

Polecasz ją? Nie rysuję lakieru?

 

Powiem tak ja jestem z niej zadowolony choć dopiero to 1 mycie . Włosie się bardzo delikatne :good: Czy polecam ? Powiem tak jak na szczotkę za 60 zł to warto wypróbować , czas pokaże czy włosia szczotka nie będzie gubiła itd :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]Yanek[/ref], Byłem pare razy pod tym adresem. Ale w Sklepie DetailingSupport. :o A na liście dystrybutorów Excede nie ma tego sklepu.

 

 

To kupie tam kosmetyki Excede i szczotki?

Detailingsupport miało kiedyś nazwę EXCEDE. Ale nie mają produktów EXCEDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega [ref]C0rvette[/ref], pisze rękawiczki rozwiązują problem ;)

 

Rękawiczki tylko rozwiązują problem na dłoniach. Polecam pomyć felgi szprychowe to zobaczysz ile materiału ląduje na człowieku, taka osłonka tez dużo nie zmieni, najlepiej to dłuższa rączka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie osłona nie ma racji bytu przy takiej szczotce, żeby chronić twarz i ubranie musiałaby być duża osłona, a co za tym idzie- ograniczenie w czyszczeniu wewnętrznej strony felgi.

 

Dla felg powyżej 11" cali szerokości pewnie i tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pora na aktual ;)

 

ExceDe Master Wheel Brush kupiona 30.01.2017 dziś mamy 13.03 . Szczotka nie jest jakoś mocno eksploatowana . Zazwyczaj co tydzień staram się myć felgi deironizerem , wewnątrz wspomagam się oczywiście Master Wheel Brush :good: Włosie szczotki nie wypada , szczotka się nie wygina :D Jestem zadowolony z zakupu :song::song:

 

DSC_0035.jpg

DSC_0036.jpg

DSC_0037.jpg

DSC_0038.jpg

DSC_0039.jpg

DSC_0040.jpg

DSC_0041.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
29 minut temu, Qlimaxss napisał:

Gesiu - Jak tam szczotka ? Bo rozważam kupno bo strasznie mnie irytuje niedomyte felgi w rancikach a mam trudny wzór a pendzelkiem nie idzie dojść w te szczeliny. 

Ze szcztoki jestem bardzo zadowolony ;) Oczywiście jest cała i wart jest tych 60 zł  ;) Polecam , jeśli się zastanawiasz to zamawiaj . :good:

Zdjęcia zrobiłem dziś żebyś zobaczył jak Master Wheel Brush wygląda :)

DSC_0239.jpg

DSC_0240.jpg

DSC_0241.jpg

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 rok później...

Żadnego śladu nie będziesz miał, końcówka jest delikatna, zakończona plastycznym tworzywem/gumą. Moje felgi mają b. małe otwory i ta szczotka świetnie wchodzi w małe miejsca.

Szczotka b fajna, plastyczna, mam rok i pewnie używana ze 30 razy, we własnym zakresie, 0 śladów zużycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.