Skocz do zawartości

Meguiar's Mirror Bright Automobile Shampoo


wifi944

Rekomendowane odpowiedzi

siemka robię test po raz drugi więc nie hejtujcie :D a na pewno nie ostatni mam parę innych produktów których na forum nikt nie testował postaram się jakoś to pokazać :D

 

Opis Produktu:

Szampon samochodowy Mirror Bright Automobile Shampoo został stworzony dla wszystkich rodzajów lakierów, wykorzystując technologię, która jest udoskonalana przez ponad 110 lat doświadczeń i prac badawczo-rozwojowych. Nasza wyjątkowa formuła szamponu pozwala nie tylko umyć, ale także nawoskować auto w trakcie mycia. Delikatnie usuwa brud i zanieczyszczenia z powierzchni lakieru, jednocześnie zapewniając mu ochronę, dzięki zawartości wosku carnauba. Zalecany do regularnego mycia oraz idealny jako dodatkowe wzmocnienie ochronnej warstwy wosku Mirror Bright Polishing Wax. Kompatybilny ze wszystkimi woskami Meguiar's.

 

sposób użycia:

 

Wymieszać 30ml szamponu na 4l wody.

 

Zawartość:

 

Szampon 1.4L

 

Zaczynamy :D

 

po pierwsze szampon ma neutral PH :) czyli nie powinien zjeść mojego wosku :D

 

Tak to wygląda jak dla mnie butelka bardzo elegancka i mi się mega podoba :)

 

GmOyKiol.jpg

 

pacjent :) uwalony jak nie wiem niestety nie mam pianownicy więc dużo opłukane karcherem z większego brudu i reszta szamponem :)

 

nmsylmKl.jpg

vC12DBhl.jpg

TNVPKGsl.jpg

 

i mycie :)

 

lejemy 60ml na 8l wody jak widać kolor mleczny gęstość podobna do shiny garage orange itp :)

 

a5a769Gl.jpg

 

po strzale z myjki piany dość dużo i taka gęsta jak dla mnie co ja lubię :D

 

YnObZppl.jpg

PD2NImnl.jpg

 

jak widać piany dość sporo i utrzymuję się długo na aucie w sumie do końca mycia była na aucie, ale łatwo ją wypłukać:)

 

1y0o3k0l.jpg

z52jk7Il.jpg

 

Szampon nie naruszył wosku co widać

 

51d3cjEl.jpg

0z1ELvWl.jpg

WUeGUkil.jpg

 

i koniec po umyciu jedno zdjęcie bo zapomniałem zrobić więcej gdy wjechałem do garażu :D ale auto domyte ładnie nie zostało zacieków :)

 

bfDa3rjl.jpg

 

Podsumowanie:

 

Szampon "luksusowy" ma fajny zapach coś ala marcepan zmieszany z owocami ? :D jest meeeega śliski normalnie gąbka szła po lakierze jak przy żadnym innym z których korzystam (a jest ich paręnaście), szampon ma neutralne PH więc nie zje wosków itp :) cena ja płaciłem 63 zł na promocji. Szapom jak widać ładnie domył znaczy nie widać ale wierzcie na słowo, łatwo się wypłukał nie zostawił zacieków. Ja polecam na pewno będę go częściej używał i ta butelkaaaa mhhhhhhhmmm :kox:

jak jakieś błędy czy coś dajcie znać i komentować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko ale szampon od sg sleek dajesz 40ml na 10l adbl pro 20ml carchem 10ml na 10l gdzie "luksusowego" 80ml jednak to troche duzo, ale patrzac na inne szampony od mg to kazdy ma takie dozowanie.

 

no dokładnie większość megsa ma takie rozcieńczenie ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]wifi944[/ref], Fajny test :good: Mimo że jest na prawdę bardzo dużo dobrych szamponów na rynku miło czasami sprobować nowości :D

 

 

Ps: Serio nawet nie spłukałeś tego luźnego syfu przed myciem ?

 

spłukane z 10 min płuakłem myjką:D tylko zdj już nie robiłem :D takim hardcorem nie jestem jeszcze na tak miękkim lakierze:D to by masakra była;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

685855 takim hardcorem nie jestem jeszcze na tak miękkim lakierze:D to by masakra była;D

 

 

Nie, a na focie widać gąbkę, ba nawet o niej wspominasz potem ...od razu wczoraj pomyślałem sobie "ciemny acord i gąbka? Oj będą swirle ! " :o

 

Zależy jaka - przykładowo te miękkie Soft-a dają radę na miękkim lakierze Hondy ;) zresztą, ktoś na DW robił test z płytą CD i nie było tragedii. Nie demonizowałbym tak gąbek.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

685909 nie zwykła żółta

 

:good:

 

Obecnie też po etapie rękawic jestem na etapie może nie gąbki z MF lecz tzw. pada , tyle że własnej przeróbki rękawicy MF z dredami na własnie taką dwustronną gąbkę/poduszeczkę (coś w stylu D-wash Pad http://shiningcar.pl/pl/p/D-Wash-Pad-CoCo-Limited-/1875 ) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.