Skocz do zawartości

Filmożercy


Gość minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 866
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czarnobyl - Reaktor Strachu --- dobrze trzyma w napięciu - film twórców paranormal activity

 

Dobrym raczej bym go nie nazwał. Film niczym nie zaskakuje, scenariusz mogłoby napisać 5-letnie dziecko. Całość dobija zakończenie. Po co to wojsko, naukowcy, spodziewałem się dalszej części filmu a tu ... napisy końcowe. Jakby zginęła w lesie czy w tych podziemiach nie byłoby różnicy. Na plus można zaliczyć scenografię, można się poczuć jakby się tam było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wilk z Wall Street" - mnie jakoś nie rzucił na kolana. W pewnym momencie te ciągłe balangi pukanie kurewn stało się nudne. W 2/3 filmu zasnąłem. Może gdyby ten film skompresowali do 2 godzin byłby mniej nużący.

"American hustle" - też zapowiedzi, że same ohy i ahy a film na kolana także mnie nie rzucił.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Last Vegas
A ktoś z was zauważył, że na początku filmu w scenie z deniro w TV leci reklama jakiegoś reczniczka/gąbki z MF i gość ma podobny głos do tego smiesznego kolesia co występuje w filmikach chemical guys ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coobah, bardziej mi podpasował niż Kac Vegas. Chyba porównanie dobre, bo w końcu też chodzi o ostre balangowane, chlanie i wieczór kawalerski 8-) Może nie było takich jajec jak w Kac Vegas, ale jakoś ta wersja jest sympatyczniejsza. Strasznie szybko mi zleciał :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję, że 50cent da jakiś koncert, ale w sumie to też dobra wstawka :good: Parsknąłem też jak cała trójka dostała spinki do koszul (chyba) od tego co miał się hajtnąć z młodą laską :-] Wiedziałem, że jak stara gwardia się zbierze będzie fajnie, ale nie aż tak :mrgreen: No i stary dobry De Niro. Chociaż bardziej mi się kojarzy z filmami akcji, to jednak mimo, że to komedia to nie da się go pomylić z nikim innym :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie NIE polecam Syberiada Polska. Na zachętę napiszę, że mógłbym porównać ten film z 1920 Bitwa Warszawska. Już pomijam grę aktorską, efekty specjalne czy nawet kręcenie tego filmu w Polsce. Ale ten film tak łatwo mija się z rzeczywistością, że aż strach co będę musiał oglądać za 10 lat. Niech ten film obejrzy 50% dzieci ze szkół. Wszak ostatnio moda na "promocję kultury". I co takie dziecko z kina wyniesie ? No właśnie, jest to jedyny argument za tym, żeby to obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z kina z Wkręconych. Nie nastawiałem się na nic zbytnio, bo decyzja o wypadzie do kina została podjęta spontanicznie. Myślałem, że ot taka polska komedyjka, ale jak już się zaczęło cała sala rechotała jak oszalała. Pierwszy raz tak płakałem ze śmiechu od czasów bodaj Asteriksa :mrgreen: Polecam gorąco :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.