Skocz do zawartości

Filmożercy


Gość minetoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator
drogowka z drugiej strony wcale nie jest smieszna a tragiczna

 

Dokładnie. Drogówka ma taki status za te "śmieszne teksty" , ale film nijak nie jest śmieszny. "Pod mocnym aniołem" też jest często opisywany, jako nie taki jakim się widzowie spodziewali. Jak ktoś oglądał śmieszkowaty trailer to mógł się spodziewać czego innego, kto czytał książke nie był zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 866
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Drogówka nie zryła, bo w sumie z większością rzeczy byłem zaznajomiony.

:shock: Michał, no nie mów, że spotkałeś się kiedyś z propozycją wręczenia korzyści majątkowej funkcjonariuszowi albo co gorsza sam chciałeś deprawować funkcjonariusza? Ja nigdy nie słyszałem o czymś tak obrzydliwym i nawet ciężko mi zrozumieć taki proceder dlatego ten film był dla mnie tak zaskakujacy - że w Polsce takie rzeczy :zly:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol::D:lol::kox::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też byłem na Wkręceni :mrgreen:
Wiesz to, że ty do kina nie chodzisz to nie znaczy, że inni też nie mogą :o

To coś jak chodzenie do baru na piwo. Równie dobrze można kupić Tatrę Mocną za całe 2 złocisze i delektować się nią w domu i mówić, że smakuje jak to lane i jest też ten niepowtarzalny klimat jaki mamy w barze, siedząc z kumplami :good:

Chodzę do kina - ale na takie tandetne mózgotrzepy.

 

A piwo wolę wypic w barze - i mimo, że lane przeważnie gorsze od butelkowego to lepiej smakuje w knajpie.

 

[ Dodano: 24 Styczeń 2014, 11:32 ]

The Hunger Games Catching Fire - fajnie zapowiadający się film (kręcą mnie walki o wolność ... zapewne jak większość Polaków), nieco rozczarowujący końcówką ... która przygotowuje na 3 część :(

 

 

Za namową kolegów z tego tematu obejrzałem dwa horrory - niestety w nieodpowiedniej kolejności.

The Conjuring - świetny film, zdecydowanie polecam. Prawdziwi bohaterowie, oparty na wydarzeniach faktycznych.

 

Sinister - słabiutki po wcześniejszym seansie powyższego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Conjuring - świetny film, zdecydowanie polecam. Prawdziwi bohaterowie, oparty na wydarzeniach faktycznych.

 

+1, dobry, prosty i schizujący film w klimatach Egzorcyzmów Emily Rose. Tylko z tym oparciem na wydarzeniach faktycznych to bardzo naciągane. Ogólnie istnieli faktycznie tacy Państwo, mieli problemy z opętaniem ale 95% treści jest wymyślona na potrzeby filmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tym razem nie polecam filmu!

Ale polecam koncert Phila Collinsa LIVE AT MONTREUX 2004

Można znaleźć w różnych jakościach, ale polecam najwyższą jaką jesteście w stanie odtworzyć na swoim sprzęcie!

Świetna jakość dźwięku, elegancki obraz, strona merytoryczna koncertu - PERFECTO! :)

Nigdy jakoś nie poświęcałem dużo czasu muzyce Phil'a, ale wałkuję ten koncert już kilka dni! Zespół super się bawi muzyką, śpiewem. Doskonale widać, że sprawia im radochę to co robią. A Phil'a pierwszy raz widziałem grającego na perkusji (i to jak!!).

Pierwszy utwór to niemal 9 minut perkusyjnego duetu (później trio). Ciary potrafią po plecach przelecieć!

Dla mnie bomba!

Porządny zestaw głośników i odpowiednie ustawienie wzmacniacza mocno wskazane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tym razem nie polecam filmu!

Ale polecam koncert Phila Collinsa LIVE AT MONTREUX 2004

Można znaleźć w różnych jakościach, ale polecam najwyższą jaką jesteście w stanie odtworzyć na swoim sprzęcie!

Świetna jakość dźwięku, elegancki obraz, strona merytoryczna koncertu - PERFECTO! :)

Nigdy jakoś nie poświęcałem dużo czasu muzyce Phil'a, ale wałkuję ten koncert już kilka dni! Zespół super się bawi muzyką, śpiewem. Doskonale widać, że sprawia im radochę to co robią. A Phil'a pierwszy raz widziałem grającego na perkusji (i to jak!!).

Pierwszy utwór to niemal 9 minut perkusyjnego duetu (później trio). Ciary potrafią po plecach przelecieć!

Dla mnie bomba!

Porządny zestaw głośników i odpowiednie ustawienie wzmacniacza mocno wskazane :D

 

Phil Collins to w końcu drugi Beethoven wiec nie ma co zaprzeczać ze koncertuje dobrze :D

 

jak o koncerty chodzi to również mogę polecić LEZ ZEPPELIN - CELEBRATION DAY jest MEGA :!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artih nie szedłem na ten film z nastawieniem, że idę na dobre kino, na porządny film, tylko, że idę na jakąś komedie, bliżej nie określoną i że może się pośmieje. I dokładnie tak było. Film raczej marny, jak już pisałem, śmiać się śmiałem, ale raczej z głupich tekstów i mimiki aktorów, a nie z prawdziwie śmiesznych scen.

A co do piwka, lane jest generalnie gorszej jakości, jeśli mówimy o normalnych knajpach, ale klimacik jest warty siedzenia ponad wszystko :) i mimo, że piwo gorsze, to lepiej smakuje :D Taki paradoks :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.