Skocz do zawartości

Komputery


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Panowie, potrzebuje programu który zeskanowany dokument odczyta i przetworzy do pliku w wordzie. Muszę tak zrobić 15stron a zbytnio nie chce mi się tego przepisywać ręcznie :D

Tylko Abbyy Finereader, wszystko inne to zabawki po których jest więcej poprawiania niż to warte. Ale licencja droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Może ktoś mnie oświeci :mrgreen: Dostałem tableta od kobitki, który podobno ma coś wejściem USB. Mianowicie komputer widzi go normalnie, ale jest problem z ładowaniem. Czy pod komputerem czy dwóch różnych ładowarkach w ogóle nie ładuje. Niby ikonka ładowania normalnie się pokazuje, ale bateria w górę nie idzie. Stawiam właśnie na uwalone wejście, ale można to jakoś jeszcze sprawdzić? Niby ma gwarancję, ale szkoda się z nim rozstawać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruger Matz KM0792. Chyba jednak ładowarka za słaba. Przez 3 godziny naładował się na innej 70%. Jednak do tableta 0,7A jest za mało. Z tyłu pościerane napisy są, ale chyba napisane jest coś o 2A, więc odpowiedź nasuwa się sama :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yasiek, wiem, ale od kobiety swojej dostałem, bo ona raz na ruski rok korzystała tylko po to żeby kurzem nie zaszedł. Miała go z rok a jeszcze folia na ekranie jak nowa. Pobawiłem się nim od wczoraj trochę i powiem, że całkiem sprawnie działa. Tylko jak to w tanich tabletach ten ekran taki na dwa razy. No i nie przepadam za tym, jak nie ma na ekranie czegoś pokroju Gorilla Glass. Mam wtedy wrażenie, że jak za mocno nacisnę, to przebiję ekran na wylot :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier mnie zamęczy bo szuka router z dobrym zasięgiem, żeby bez problemu pokrył cały dom, dwie kondygnacje. Co aktualnie jest na topie w rozsądnej cenie, bo jego aktualny arlive przy ustawieniu na WPA2 zrywa nonstop połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę kupić dysk SSD do swojego laptopa. Będzie służył głównie jako miejsce dla systemu oraz podstawowych programów. Pamięć 120GB w zupełności wystarczy. Ponieważ wypadłem z branży jakieś 5 lat temu rodzi się pytanie co wybrać w rozsądnych pieniądzach do 250-300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę kupić dysk SSD do swojego laptopa. Będzie służył głównie jako miejsce dla systemu oraz podstawowych programów. Pamięć 120GB w zupełności wystarczy. Ponieważ wypadłem z branży jakieś 5 lat temu rodzi się pytanie co wybrać w rozsądnych pieniądzach do 250-300zł.

 

http://www.morele.net/dysk-ssd-plextor- ... 6s-637120/

 

http://www.morele.net/dysk-ssd-intel-53 ... 01-612426/

 

Plextor imho lepszy. A używam poprzedniej wersji na 3x pc i działa świetnie.

 

MX100 ma stosunkowo niskie prędkości zapisu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie muszę kupić dysk SSD do swojego laptopa. Będzie służył głównie jako miejsce dla systemu oraz podstawowych programów. Pamięć 120GB w zupełności wystarczy. Ponieważ wypadłem z branży jakieś 5 lat temu rodzi się pytanie co wybrać w rozsądnych pieniądzach do 250-300zł.

 

od siebie też mogę go polecić mam go w stacjonarce. I na + 5Lat GW.

wspomniany plextor też ok i w podobnej cenie jest jeszcze samsung evo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie co zrobić, żeby zwiększyć zasięg WiFi w domu. Router to TP-Link TD-W8960N, jest na piętrze. Na parterze zadowalający zasięg mam tylko praktycznie na schodach, jak się tylko schowam pod sufit, to już można zapomnieć o internecie...

Taki strop i kuta barierka na schodach przeszkadza czy router zwyczajnie słaby?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.