Skocz do zawartości

Komputery


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje prostego w obsłudze programu do fakturowania (nie musi być rozbudowany) z możliwością przechowywania dokumentów w chmurze, niezbyt drogi. Ktoś coś? ;)

 

nie wiem czy ma chmurę, ale zerknij na mBiuro http://www.mavel.pl/program-do-faktur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem parę dni temu laptopa Toshibe z Windowsem 8.1. Podłączyłem go do ładowania i naładował się tylko do 77%. Dzisiaj bateria rozładowała się do 7% i podłączyłem ładowarkę, ale nie ładuje. Napisane jest podłączony, nie ładuje. Co może być przyczyną tego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Parę dni temu ktoś włamał mi się nie konto allegro i wystawił aukcję na jakiś ekspress do kawy za 5tys , na szczęscie allegro usunęło aukcję i nikt tego nie kupił. Narazie mam zablokowane konto. Używałem windows essentiale. Co proponujecie z darmowych antywirusów?

AVG Free

Bitdefender Free

Avast

Comodo

Avira

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

manio49, +1

acidmk, +1

Ja znajomym instaluję, Avasta Home, ale zostali też "przeszkoleni" nt. podstawowych zasad bezpieczeństwa w internecie. Póki co, może raz, czy dwa się zdarzyły jakieś "niespodzianki", które wyłapał antywirus przy skanowaniu, ale udało się wyplenić dziadostwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem AVG, Avire i comodo z wyżej wymienionych. Comodo od razu podziękowałem bo mi spamował ostrzeżeniami jak opętany ..., avg jakiś czas był ok, potem zaczął żreć zasoby - zrezygnowałem, avira tak samo + po usunięciu bujałem się żeby ten syf z laptoka usunąć bo zostały procesy nie do ubicia co obciążały procesor ;)

 

Przez dłuższy czas bez niczego i tylko malwarebytes odpalany raz na 2 tyg żeby przeskanować kompa.

 

Zaryzykowałem i spróbowałem avasta. W pierwszym szybkim skanie trwającym 2 min znalazł syf, co go mb nie mogłem usunąć kilkakrotnie, mimo że za każdym razem było skanowanie dokładne i powolne :dontknow:

 

Jeszcze jeden plus avasta to to, że mimo kilku włączonych ochron aktywnych i automatycznej aktualizacji, pochłania mniej pamięci niż przeciętny komunikator, np jakieś 5 razy mniej niż avg :roll:

 

Na stacjonarnym nie mam nic od lat 5ciu i się nic nie dzieje. :|

 

Podsumowując, o zgrozo, na własnych doświadczeniach polecam Avasta :idea: bo aktualnie nie ma chyba nic lepszego z darmowych :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avast? Chyba, że coś poprawili ostatnio, bo kiedyś potrafił sam siebie wykryć jako wirus, a koleżka, który go używał dostał wydruk 5 stron A4 z wirusami na komputerze pod ochroną tego czegoś :mrgreen: Sam używam COMODO i od dwóch lat nic się na kompie nie zalęgło. Co jakiś czas lecę skanem Malwarebytes Anti-Malware.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.