Skocz do zawartości

Komputery


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka błędów odczytu to nic strasznego. Trzeba co jakiś czas sprawdzić smart czy przypadkiem coś więcej się nie pojawiło. Na moje oko dysk może mieć odrobinę za dużą temperaturę otoczenia. Nie jestem pewien jak Twój dysk w smarcie podaje odpowiednią temperaturę. Ekspertem nie jestem, ale swojego czasu trochę smartów przeglądałem i nic strasznego tutaj nie widzę :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, mało „czytelny” jest zrzut, który wkleiłeś.

Ściągnij darmowy HD Tune 2.55, wybierz docelowy dysk, następnie wejdź w zakładkę „Error Scan” i uruchom.

Następnie wrzuć ekrany z powyższej zakładki oraz Health.

 

Jakieś objawy? – dziwne odgłosy, ginące pliki bądź brak możliwości uruchomienia takowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, sprawdź może kabelek SATA bo może od niego występują te błędy odczytu i problemy z kopiowaniem. Nie spotkałem się z takimi problemami przy takiej małej ilości badsektorów kilkoma błędami odczytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, szczerze -- jeżeli nie chcesz obawiać się o dane które zgromadzisz… ,zainwestuj w nowy.

Tym bardziej ,iż dyski 2,5” są dużo bardziej delikatne od 3,5”.

 

Z WD’kami mam do czynienia w mniejszym lub większym stopniu od wielu... ,wielu... lat, gdzie tylko mogę takowe doradzam i sam używam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zamierzam kupić laptop i nie wiem na który się zdecydować rozważam dwa, chodzi dokładnie o: Dell 5537 z procesorem i5-4200U i 6GB ramu oraz Dell 5521 z procesorem i5-3337U i 8GB ramu. Pomożecie z wyborem? Lub też polecicie coś innego? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena tak do 2600 a lapek nie będzie wykorzystywany do grania, ponieważ posiadam dobrego PC potrzebny jest mi na uczelnie, więc wystarczy mi to żeby był w miarę szybki do programów w których obramia się filmiki lub zdjęcia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lapek nie będzie wykorzystywany do grania
żeby był w miarę szybki do programów w których obramia się filmiki lub zdjęcia

 

niestety jedno z drugim nierozerwalnie się wiąże bo i tu i tu potrzebne jest dużo ramu a przede wszystkim dobra grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem dość zielony w temacie ale czy oprócz parametrów stricte technicznych patrzyłeś na jakość matrycy? Pracując w programach graficznych powinno mieć to dość duże znaczenie.

A jeśli chodzi o matryce to chyba Sony Vaio jest nie do pobicia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dużo grałem na padach od PS. Mnie od razu przypasował, teraz nie wyobrażam sobie grania bez niego :) to że analogi nie są obok siebie jest dla mnie strasznie wygodne. Ale najlepiej zrobisz jak pójdziesz do dobrego sklepu i pomacasz parę padów, może przypasuje ci zupełnie inny :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.